Lista ocen Chrysler Cirrus (33)

~punto2901@o2.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Ok,a wiec silnik jest najprawdopodobniej japoński od Mitsubishi V6-2.5L ale z tym układem wydechowym pracuje ładnie i bardzo cicho. Zdarzało się że ktoś przekręcał stacyjkę podczas pracy silnika nie wiedząc że już pracuje ponieważ mam zepsuty obrotomierz. (radio grało cicho).Kultura pracy z wyższej pułki. (Silnik)
~Kubu$ z Narzeczoną kuba87@yahoo.com
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Mimo wszystko kocham to auto... Wszystkim polecam, lecz pamiętajcie - to jest auto amerykańskie. Je się kocha albo nienawidzi :)
3,7
~berezy@02.PL
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
pomruk niesamowity/slychac v6 w naprawde dobrym wydaniu/,choc jadac na lpg chwilowo wydaje sie byc zbyt slaby jak na swoje 197KM przy koniecznosci agresywnego wyprzedzania/szwagier /ma 300M (Silnik)
3,8
~Exchrysler
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Napęd OK, skrzynia póki działa, też OK. Zawieszenie rewelka, kabina jak z samolotu. Wysoki komfort jazdy, bezpieczeństwo, widoczność. Tylko te koszty.
~Zientas ztl@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Piękne, komfortowe, wielkie, wygodne, bezpieczne auto.
~walley18@interia.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Ja go lubie i dlatego mam go już 13 lat. Nie planuje go sprzedać. Przyjemności z jazdy nie można porównać do niczego innego. Trasa 1000km? ŻADEN problem. Wsiadasz, jedziesz i wysiadasz wypaczęty.
~BoLeK
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
super bryka ale duży silnik ale wydajność jest świetna 200km/h na poszedłby szybciej ale strach na zwykłej drodzena. Na autostradzie sprubuje zamknąć licznik może się uda? pozatym rewelka trudno go nie zauwarzyć
~jarecki
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
auto za takie niewielkie pieniążki pozwala podróżować jak przystało na niezłej klasy samochód dla mnie za wolne ale to w końcu automat
~Lukagdynia2!
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Przy kręceniu kierownicą - włączam przez przypadek tempomat ( nie ergonomiczne ułożenie ). Przyciski otwierania szyb powinny być w inaczej wyprofilowanej płaszczyźnie - nienaturalnie wygniam dłoń by się do nich dostać (Ergonomia)
~Magda
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Auto ma już kilka lat wiadomo że coś słychać ale na swoje lata jest OK! (Silnik)