Lista ocen Chrysler Cirrus Sedan (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kubu$ z Narzeczoną kuba87@yahoo.com
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Widoczność jaką mamy z pozycji kierowcy powinna być wzorem do naśladowania. Bardzo dobre lusterka oraz dużo szkła wokół sprawiają, że martwa strefa jest niewielka a otoczenie auta można bez problemu kontrolować przez tylne szyby bez akrobatycznego wykrzywiania głowy na około.
~punto2901@o2.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Widoczność z przodu jest dobra,z lusterkami też nie mam problemów ale tylna półka na głośniki i płasko obsadzona szyba blokuje mi troszkę widoczność. Na wystające zderzaki w szczególności przedni grill też trzeba uważać.
~walley18@interia.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Dobra widoczność. Jednak parkowanie utrudnia wystający daleko zderzak i przód, w którym nie widać końca. Lusterka natomiast są fatalne. Ogromne martwe pole.
~Exchrysler
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Ogromna przednia szyba, trochę słaba widoczność przy parkowaniu z tyłu,zderzaki wystają nieco poza linię, częste otarcia.
~BoLeK
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
jestem wysoki to raczej nie mam problemu ale żona wole nie pisać siedzenie zdecydowanie za nisko umieszczone
~Magda
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Lusterka boczne idealne bardzo duże co ułatwia widoczność tylnia szyba to samo. Kocham te auto.
~Zientas ztl@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Wszystko widać b. dobrze. Do tyłu, przy cofaniu ciut gorzej ale w końcu to nie rower tylko samochód :)
~Mietek
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
do przodu doskonale, ale przy cofaniu mam ograniczoną widoczność
~Lincoln
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
przodu praktycznie nie widać, zresztą jak i tyłu
~Aneta S.
lusterka boczne koszmarne