Lista ocen Chrysler Cirrus Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW 1995-2000 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Exchrysler
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Studnia bez dna - w ten samochód można ładować dowolną ilość pieniędzy i na pewno nie należy to do przyjemności. Z pewnością komfort jazdy i satysfakcja nie rekompensuje strat finansowych, zwłaszcza przy aucie używanym, bez gwarancji i przy permanentnym braku fachowych serwisów. Korzystałem z dwóch i \"fachowcy\" zachowywali się tak, jakby pierwszy raz w życiu widzieli daną usterkę, lub zbywali problem uśmiechem. Check-Engine pali się bez...
~punto2901@o2.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Elementy wykonania wnętrza są raczej dobre,jasna deska rozdzielcza,jasne skóry,szerokie dobrze obudowane drzwi w skórze i drewnie robią wrażenie. Wsiadając do tego auta od razu widzimy że nie chodzi o plastikowa zabawkę.To auto amerykańskie więc cena zawsze będzie niższa względem aut niemieckich.Szkoda tylko że nie można założyć szerszych kapci np. 245/35 ZR18. u mnie z trudem weszły 225/60 i tak z przodu trą będę musiał założyć dystansy.
~berezy@02.PL
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
doskonaly jest lexus a ciirrus jest po prostu zwyklym amerykankim autem ktory powodoje ze moja zona mowi ze mnie kocha za kazdym razem jak na niego patrzy a kupilem ten samochod mojel zonie bo urodzila mi ukochana coronie/nie umie pisac o z kreska/.Reasumujac to informacja dla tych wszystkich korzy jezdza mercedesami /nowymi/ chrysler to woln osc to inna mentalnosc
~Zientas ztl@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Kupiłem to auto w stanie idealnym za śmieszne pieniądze i nikt mi nie chce w to uwierzyć... to dobrze, że te auta nie są zbyt popularne bo przynajmniej się wyróżniają z tłumu golfów, polówek i innej masówy. Zapraszam wszystkich na www.motoforum.pl jest tam forum "amerykany" i "chrysler", albo do korespondencji ze mną na wspomniany wyżej e-mail.
~Kubu$ z Narzeczoną kuba87@yahoo.com
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Auto kompleksowo wyposażone, o dużej mocy i niecodziennym wyglądzie? Do tego dobre jak na takiego potworka spalanie, ogromna wygoda dla wszystkich we wnętrzu? A to wszystko za cenę dobrego roweru albo bardzo dobrego laptopa?
~walley18@interia.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Za tą cene ciężko teraz kupić coś dużo lepszego. Oczywiście, że jak ktoś by się uparł, to by znalazł, ale po co?
~jarecki
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
mam go juz 5 lat i nie zbankrutowałem a przyjemnośc z jazdy ...
~BoLeK
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Niewiem czemu tak tanio może ludzie boją sie kupować amerykanów?
~gruby
super fura za mała kase