Lista ocen Chrysler Crossfire Coupe (20) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bobi
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Mocna 5. Ceny części mechanicznych wręcz śmieszne, wszędzie znaczki Mercedesa (układ hamulcowy, zawieszenie, układ chłodzenia, układ kierowniczy, wszystkie sterowniki, itp.). Dlatego utrzymanie auta na codzień bardzo tanie (pod warunkiem, że kupi się zadbany egzemplarz, a nie zajechanego szrota). Problem jest z cenami części karoseryjnych, używana lampa przednia 1500 zł., maska 2500 zł., kompletny zderzak przedni 2500 zł., grill 1000 zł.,...
~qqv@wp.eu
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Pali tyle ile potrzebuje jak kogoś nie stać to niech odpuści ale bez tragedii po mieście 13-15 trasa 11-13 dużo zależy od sposobu jazdy ale raz udało mi się zejść poniżej 11 litrów w trasie w mieście nie mierzyłem, ceny części super zawieszenie, klocki ,tarcze skrzynia silnik to mercedes slk więc bez problemu przegląd drogi bo do silnika 8 litrów oleju, świec 12 po dwie na cylinder do skrzyni 8 i filtr ale warto
~grzesiu_iwanik
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
kupując autko trzeba się liczyć z tym, że nie będzie spalać 5l/100km. Moje akurat przy dynamicznej jeździe w cyklu mieszanym spala 13 - 13,5, więc to jest bardzo dobry wynik. Czytając inne opinie, podawany jest przedział 15-17 w cyklu mieszanym.
~KOKO
Coupe 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
ROZPIETOSC SPALANIA TEGO AUTA JEST SPORA . ZAZNACZYŁEM "DOSKONAŁE" BO MOZNA BEZ WIEKSZEGO PROBLEMU UZYSKAC SREDNIE SPALANIE NA POZIOMIE 12-13 LITROW . MUSIMY WZIAC POD UWAGE FAKT ZE TO AUTO MA 334 KM A TAKI WYNIK SPALANIA PZY TEJ MOCY TO BARDO DOBRY WYNIK
~Kris
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
W tym momencie udezamy w czóły punkt naszych kieszeni. Prawda jest taka, posiadajac taki samochod trzeba sie liczyc z duzym spalaniem i wysokimi kosztami utrzymania. spalanie ma tak duze rozbierznosci ze ciezko mi je ocennic.
~kubuś
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
serwisuje u kumpla więc o ASO nie mówię. Spalanie jak na moc i pojemność zajebiste 10 trasa przy średniej 100 120 km/h przy ściganiu się max 15 miasto normalnie 11
~Kazik
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
W zaleznosci od temperamentu kierowcy chociaz trzeba miec bardzo odporny charakter zeby nie dac sie porwac mozliwosciom tej wyścigówki :)
~tadek118vp.pl
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
jesli mówimy o spalaniu to byłem bardzo mile zaskoczony mówimy o manualu 6 biegów naprawy narazie nieznam tego problemu!!!
~beatabeauty
Coupe 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
Z kieszonkowego nie starcza mi na paliwo...:) W miscie pali ok 13 litrow, a na trasie nie licze
~Józef Nikodem
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Ekonomicznosc = przyjemnosc w wydawaniu pieniedzy na paliwo :) Chcesz jedzic coraz wiecej i wiecej.
Chrysler Crossfire Coupe