Lista ocen Chrysler Crossfire Coupe (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bobi
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Zastanawiałem się tutaj nad oceną 4 lub 5. Generalnie auto jeździ jak przyklejone, żadnych przechyłów na szybkich łukach czy zakrętach, w autostradowe łuki wchodzi z prędkością 180-200 km./h bez sprzeciwu, wynoszenia czy przechyłów. Na dziurawej drodze trzeba trochę uważać, zwalniać przed progami czy na przejazdach kolejowych z uwagi na rozmiar kół (225/40/18 z przodu, 255/35/19 z tyłu), ale jak na takie koła auto mimo wszystko komfortowe, nie...
~qqv@wp.eu
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Bajka ale tylko na dobrych nawierzchniach ma bardzo szerokie opony więc koleiny to walka z kierownicą poprzeczne garby to koszmar ale nie miejmy pretensji do samochodu tylko do stanu naszych dróg za to na równych nawierzchniach to mistrzostwo świata sztywność karoserii jest lepsza jak w porsche 911 na zakrętach trzyma się nieprawdopodobnie system ESP da się wyłączyć ale nie do końca ogólnie rewelacyjne właściwości jezdne na dobrych drogach ale...
~KOKO
Coupe 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
Auto posiada twardo zestrojony układ zawieszenia . Ma bardzo krótki rozstaw osi co sprzyja zwinności i przyczepności .Jest to auto o charakterze sportowym o sporej mocy a wiec nie może byc zbyt konfortowo zawieszone . Na równych gładkich droganch prowadzi sie ponad przeciętnie , na dziurawych żadne auto nie prowadzi sie dobrze . Mimo wszystko konfort jest akceptowalny .
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Prowadzenie jest genialne, u mnie jest zmienione zawieszenie na to z c klasy amg, więc o twardości się nie wypowiem.
~ScaRRyMaN
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Słaba trakcja, nadpobudliwe esp i tcs, najlepiej jeździć z "przyduszoną" kontrolą bo niekiedy ciężko przyśpieszyć
~lok
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Jest bardzo dobrze, ale czasami prowadzi się jak statek. Przy mocniejszej zabawie jednak spóźniony czas reakcji :-)
~Józef Nikodem
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
18 i 19 cali robi swoje - omijasz nierowne drogi a na na rownych zaczynasz dopiero jechac. Twardo i sportowo i tak powinno byc.
~MK / Kraków
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Naprawdę dobrze trzyma się drogi - pod warunkiem, że nawierzchnia jest dobrej jakości. Dziury, koleiny - wszystko czuć w kościach.
Chrysler Crossfire Coupe