Lista ocen Chrysler Crossfire Coupe (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bobi
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Grzeje jak opętany już po chwili, nawet mroźną zimą mimo dużego silnika, tak samo podgrzewanie skórzanych foteli chwilę po ruszeniu już działa. Latem klimatyzacja musi chodzić cały czas, bo małe wnętrze szybko się nagrzewa, również od silnika, nieraz też zacina się pokrętło od regulacji obrotów i trzeba nim kilka razy pokręcić, żeby ustawić właściwe obroty dmuchawy, ale na razie nic z tym nie robię, bo mi to w ogóle nie przeszkadza.
~KOKO
Coupe 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
KLIMATYZACJA DWUSTREFOWA BARDZO WYDAJNA WENTYLACJA/OGRZEWANIE TEZ BEZ ZASTRZEZEN .STEROWANIE KLIMATYZACJA PROSTE W OBSŁUDZE BEZ ZBEDNEJ ELEKTRONIKI NA " MIEKIEJ " ELEKTRYCE
~Kazik
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Aerodynamika pojazdu jest zaprojektowana tak ze opuszczenie szyb daje wrazenie jazdy jak \" z otwartym dachem\". Poza tym ogrzewania dziala w mgnieniu oka. Duzy pozytyw
~qqv@wp.eu
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Ziębi i grzeje bez zastrzeżeń, a że szyby parują na postoju w deszczowy lub zimny dzień? Szyby są pod takim kątem i mała kabina że tak jest prawie we wszystkich autach sportowych
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Mało intuicyjne pokrętła, działa kiepsko. Polecam wozić jakąś szmatkę, gdy szyby nagle zaparują.
~lukrecja
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
nie najlepiej - wszystko na oko duża potliwość szyb, należy mieć otwarty nawiew na maxa
~Kris
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Dobrze umieszczona kontrola i dostepnosc. Bez problemow i bardzo wydajny system chlodzenia.
Dziennik kosztów dla Chrysler Crossfire Coupe
9,4
~ScaRRyMaN
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Bardzo wydajne i szybkie ogrzewanie, tak samo klimatyzacja, szybka schładza wnętrze
Chrysler Crossfire Coupe