Ocena kierowcy - Chrysler Crossfire Coupe

Silnik 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Rok produkcji 2004
Chrysler Crossfire Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Karoseria : Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju design
Inne : to co wymieniłem wcześniej podobno się zdarza
Nieporównywalny wygląd i design w porównaniu z Mercedesem Slk fajny wysuwany spoiler przy 110 otwiera się przy 60 chowa ale można elektrycznie go otworzyć wszędzie zwraca na siebie uwagę, bardzo dobry sprzęt grający Infinity z soobwoferem doskonałe właściwości jezdne bezawaryjny
Bardzo elastyczny, duży moment obrotowy jak na tą moc, super brzmienie w końcu to widlasta szóstka,bardzo dobre przyspieszenie wyszło mi po 90 000 w dwie osoby 6,3 sek.wysoka kultura pracy
Automat super ,można zmieniać ręcznie ,ale ma dość długi czas reakcji raczej do miasta ,automat intuicyjnie wyczuwa Twój styl jazdy ale przy agresywnej jeździe zmienia biegi błyskawicznie i bez opóźnień tak jak trzeba super
Bajka ale tylko na dobrych nawierzchniach ma bardzo szerokie opony więc koleiny to walka z kierownicą poprzeczne garby to koszmar ale nie miejmy pretensji do samochodu tylko do stanu naszych dróg za to na równych nawierzchniach to mistrzostwo świata sztywność karoserii jest lepsza jak w porsche 911 na zakrętach trzyma się nieprawdopodobnie system ESP da się wyłączyć ale nie do końca ogólnie rewelacyjne właściwości jezdne na dobrych drogach ale w końcu to auto sportowe. R e w e l a c y j n e hamulce z hydraulicznym wspomaganiem nagłego hamowania brzytwa
Nie wymagajmy od takiej karoserii super widoczności to nie Van ani suv do przodu ok na boki dobrze choć okna boczne trochę jak w łodzi podwodnej do tyłu fatalnie zwłaszcza jak spoiler jest wysunięty a do tyłu na boki nie widać nic ale to kwestia przyzwyczajenia
Tu akurat nie mam zastrzeżeń to auto sportowe więc tak je rozpatrujmy
Ziębi i grzeje bez zastrzeżeń, a że szyby parują na postoju w deszczowy lub zimny dzień? Szyby są pod takim kątem i mała kabina że tak jest prawie we wszystkich autach sportowych
Siedzenia super na zakrętach trzymają bardzo dobrze, miejsca wystarczająco dla dwóch osób plus bagażnik nawet nie najgorszy w porównaniu np. z toyotą mr2 którą rozpatrywałem do kupna jedyny mankament to niestety nie rozłożysz siedzeń i nie prześpisz się ten typ tak ma
Tak jak ma być do 3,5 tys.obrotów cicho i przyjemnie a powyżej sam miód ten dźwięk silnika to bajka
Pali tyle ile potrzebuje jak kogoś nie stać to niech odpuści ale bez tragedii po mieście 13-15 trasa 11-13 dużo zależy od sposobu jazdy ale raz udało mi się zejść poniżej 11 litrów w trasie w mieście nie mierzyłem, ceny części super zawieszenie, klocki ,tarcze skrzynia silnik to mercedes slk więc bez problemu przegląd drogi bo do silnika 8 litrów oleju, świec 12 po dwie na cylinder do skrzyni 8 i filtr ale warto
Za te pieniądze i z tym wyglądem raczej nie widzę nic lepszego choć moja celica była the best na tamte lata
Niestety wysiadł podnośnik szyby lewy cena 180 zł ,amortyzator maski cena 300 zł i tyle
żadnych problemów mam w tej chwili 80000 tys użytkuję go na codzień
Dziennik kosztów dla Chrysler Crossfire Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW