Lista ocen Chrysler LE Baron III Cabrio (16) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wkarlowski@o2.pl
Cabrio 2.5 i Turbo 155KM 114kW
I może kilka osób zaskoczę - ale tutaj moge pochwalić się tym, że amerykanie nauczyli mnie jezdzic ich samochodami i jak się jezdzi na delikatnym gazie to i spalanie jest naprawde ok. Ja mam silnik 2500 turbo a spalanie na trasie mam w okolicach 7,6 litra (przynajmniej wedle kompa), a miescie okolo 12-13 litrów. Inne naprawy juz mam za sobą - ceny ok, ale czasem trzeba poczekać. Dla przykładu: tuleja wachacza -55zł, pasek rozrządu 70zł,...
~Bodiniusz@gazeta.pl
Cabrio 3.0 i V6 143KM 105kW
Szkoda, że to jedna kategoria bo:zużycie paliwa: zima 20l/100km, lato 15l/100 km (miasto). Poza miastem można latem zejść poniżej 10l/100km. Naprawy nie występują. A w razie czego silnik jest od Mitsubishi, części zawieszenia są dostępne (usa, canada), a cena podobne do zachodnich. Warsztat pod blokiem mam taki, że chłopaki się znają, a biorą tyle, co za samochody niemieckie, czy japońskie
~LeBaron
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
Nie ma co mowic,ze nie wiadomo jak malo pali,ale w stosunku pojemnosci silnika i aut. skrzyni mysle,ze pali malo. Po miescie maks 17,na trasie min 8,5 a srednio 13. Nic nie naprawialem jeszcze wiec nie wiem co ile kosztuje.
~Tomasz Gabi
Cabrio 2.2 i Turbo 177KM 130kW
Jak na auto z rodowodem USA to calkiem przyzwoicie. Ponadto 185 KM musi cos pic. Niema nic za darmo Z czesciami OK, ceny przystepne
~newbee
Cabrio 3.0 i V6 143KM 105kW
Do jazdy tylko po miescie potrzeba pare groszy wiecej niz na trasie, ale przeciez kabrioletu nie kupuja biedacy?
~piotronix
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
tani w eksploatacji - bo wszystko jak w voyagerze. ponadto bezawaryjny. /albo dobry egzemplaż trafiłem ze szwajcarii/.
~radek_baron3@interia.pl
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
wysokie zużycie paliwa jak na jednostkę 3.0 litrową, miasto ok.20l/trasa 15l, ceny przeglądów i napraw średnie
~stratus6437@aol.com
Cabrio 2.2 i Turbo 177KM 130kW
trzeba sie tym autem cieszyc a nie szalec, to jest 8 litrow na dlugiej trasie do osiagniecia
~Levi
Cabrio 2.2 i Turbo 177KM 130kW
Palić musi - wdepnij mocniej - pójdziesz z torbami ; po autobahnie 130 kmh i 9 na 100.
~maciej.grabowski@acn.waw.pl
Cabrio 2.5 i 101KM 74kW
niestety moc trochę kosztuje - móglby palic mniej ale na tracie i tak poniżej 10L/100km
Chrysler LE Baron III Cabrio
Aktualnie przeglądasz Chrysler LE Baron III Cabrio