Lista ocen Chrysler LE Baron III Cabrio (17) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LeBaron
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
Moj le baron ma bardzo malo przejechane,tzn tak mi sie wydaje i kilku mechanikom tez. Zreszta nie wiadomo ile moze miec,bo amerykan chodzi tak samo jak jest nowy i tak samo jak ma pol miliona. Przyspieszenie niesamowite,kultura pracy badzo wysoka.
~DARIUSZ PIEŃ..... dp.ap@neostrada.pl
Cabrio 2.2 i Turbo 148KM 109kW
jest to drugi silnik w tym wozie pierwszy był remontowany ale nieudolnie ludzie któży to robili lepiej żeby niedotykali takich silników. wymieniłem na silnik który miał 100tyś km przebiegu pracuje przyjemnie nie miałem z nim problemu
~wkarlowski@o2.pl
Cabrio 2.5 i Turbo 155KM 114kW
Jak na auto 20 letnie rewelacja - osobiście mam problem z turbo do zrobienia, ale odnośnie samego silnika nie mam najmniejszych zastrzezeń cały czas pamiętając ze auto ma 20 lat.
~lOOKASS
Cabrio 2.2 i Turbo 177KM 130kW
Jak go kupilem to turbina nie dzialala fura zamulala i nedznie jezdzila ,zrobilem turbinke i chodzi jak mazenie ,wciska w fotel ,tylko za duza turbo dziura
~newbee
Cabrio 3.0 i V6 143KM 105kW
Znakomity silnik mitsubishi 3,0l (sigma, pajero), przy wlasciwej! obsludze niezniszczalny
~piotronix
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
bardzo przyjemna jednostka napędowa. elastyczna i oszczędna - no i oczywiście miły dzwięk - mruczenie v6
~Magnat
Cabrio 2.2 i Turbo 148KM 109kW
silnik naprawiali w serwis kilka miesięcy mój kupiec zrobił kapitalke i cały czas jest coś nie tak
~camaro.z28@interia.pl
Cabrio 2.2 i Turbo 177KM 130kW
cztery cylindry ale trochę warczy jak V6.Moc niecałe 170 koni wystarczająca.Przyspieszenie 0-100 w 8 sekund
~Tomasz Gabi
Wspaniale parametry uzyskane z tak malej pojemnosci 2,2 litra >> 185KM
~stratus6437@aol.com
Cabrio 2.2 i Turbo 177KM 130kW
jak ma co rok nowy olej, to i turbo jest nie do zdarcia, dobry olej to podstawa
Chrysler LE Baron III Cabrio
Aktualnie przeglądasz Chrysler LE Baron III Cabrio