Lista ocen Chrysler LE Baron III Cabrio (17) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bodiniusz@gazeta.pl
Cabrio 3.0 i V6 143KM 105kW
Być może ocena krzywdząca. Moja historia: kupiłem od Szwaba. W skrzyni bagno, ale zmieniłem olej. Po kilku tysiącach padaka i totalny remont (4500 zł, rok 2004). Od tego czasu szarpie przy zrzucaniu na 1. bieg z 2. Czyli u mnie jest źle. Ale może to wina zaniedbania/zniszczenia przez szwaba i może Poljaki nie potrafią zrobić. Inna możliwa przyczyna uszkodzenia: miałem uszkodzony czujnik temp. silnika i mi się przegrzał silnik w korku na...
~Bodiniusz (Bodiniusz@gazeta.pl)
Cabrio 3.0 i V6 143KM 105kW
Skrzynia mi padła całkowicie. Remont kosztował 4 tysiące. Mam nadzieję, że zrobili dobrze. To, że padła może wynikać z poprzedniej eksploatacji, ale jednak padła (ja pojeżdziłem pół roku). Wada eksploatacyjna - dodajesz gazu, a on nic. Dopiero po chwili redukuje i przyspiesza... ale kiedyś mogę nie zdążyć (np przy wyprzedzaniu)
~piotronix
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
bardzo kulturalna praca automatu a-604 - nie szarpie a wręcz nie czuć przełączania biegów. ponadto przy spokojnej jezdzie przy stosunkowo niskich obrotach przełącza na wyższy bieg - więc daje to oszczędność paliwa. /przy 80 km/h jest już na czwartym biegu - więc obroty silnika 1200 - 1300/.
~DARIUSZ PIEŃ..... dp.ap@neostrada.pl
Cabrio 2.2 i Turbo 148KM 109kW
bardzo przyjemnie jest to automat i nie chce manuala ponieważ nie pasuje do tego wozu trocę wolno redukuje i jak dodać do tego turbo dzióre jest pewne opóźnienie zwłaszcza podczas wyprzedzania ja redukuję ręcznie na 2 i po wcisnięciu całego gazu dzieją się rzeczy dosyć ciekawe
~Tomasz Gabi
Cabrio 2.2 i Turbo 177KM 130kW
Posiadam skrzynie automatyczna, trzy biegowa, starej konstrukcji. Jest ona sterowana hydraulicznie, pracuje bardzo plynnie bez szarpniec, Wada jest natomiast ilosc oleju w skrzyni, wchodzi az 7 litrów.
~LeBaron
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
Automat,wiec jak dbasz tak masz. Gdy wymienia sie olej i filtr na czas i nie rwie asfaltu za kazdym ruszaniem to mozna jezdzic cale zycie bez naprawy.
~wkarlowski@o2.pl
Cabrio 2.5 i Turbo 155KM 114kW
Nawet nie wiem czy nie zmienia lepiej biegów nic Honda Accord z 2003 albo moze w nim tak nie cisnę pedał gazu:)
~stratus6437@aol.com
Cabrio 2.2 i Turbo 177KM 130kW
moze to lata ale trzeba dokladnie zmieniac biegi, to auto do spokojnej jazdy, alepod maskama swoje
~newbee
A604 - wymaga rygorystycznie! wlasciwego oleju i wtedy pracuje bezawaryjnie
~lOOKASS
Cabrio 2.2 i Turbo 177KM 130kW
Manual spoko tylko ciezko dzwignia chodzi ale w miare precyzyjnie
Chrysler LE Baron III Cabrio
Aktualnie przeglądasz Chrysler LE Baron III Cabrio