Lista ocen Chrysler LE Baron III (22) - Silnik

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hanys
Sedan 3.0 i V6 143KM 105kW
to cacko mozna kupic za smieszne pieniadze z takim wypasem.kazdy boi sie amerykanskich silnikow.pali tyle co bmw lub mercedes 3.0 lecz silnik jest niesmiertelny jak nadwozie.jesli juz kupiles le barona to nigdy go nie sprzedasz.troszke jest problem malymi czesciami .wlasnie widzialem takie auto na licytacji za 200pandow w uk kupie drugiego na czesci
~LeBaron
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
Moj le baron ma bardzo malo przejechane,tzn tak mi sie wydaje i kilku mechanikom tez. Zreszta nie wiadomo ile moze miec,bo amerykan chodzi tak samo jak jest nowy i tak samo jak ma pol miliona. Przyspieszenie niesamowite,kultura pracy badzo wysoka.
~DARIUSZ PIEŃ..... dp.ap@neostrada.pl
Cabrio 2.2 i Turbo 148KM 109kW
jest to drugi silnik w tym wozie pierwszy był remontowany ale nieudolnie ludzie któży to robili lepiej żeby niedotykali takich silników. wymieniłem na silnik który miał 100tyś km przebiegu pracuje przyjemnie nie miałem z nim problemu
~wkarlowski@o2.pl
Cabrio 2.5 i Turbo 155KM 114kW
Jak na auto 20 letnie rewelacja - osobiście mam problem z turbo do zrobienia, ale odnośnie samego silnika nie mam najmniejszych zastrzezeń cały czas pamiętając ze auto ma 20 lat.
~lOOKASS
Cabrio 2.2 i Turbo 177KM 130kW
Jak go kupilem to turbina nie dzialala fura zamulala i nedznie jezdzila ,zrobilem turbinke i chodzi jak mazenie ,wciska w fotel ,tylko za duza turbo dziura
~pat24@neostrada.pl
Coupe 3.0 i V6 136KM 100kW
przy orginalnym układzie wydechowym prawie cisza, ale ja specjalnie przerobilem zeby bylo slychac warkot w stylu amerykanskim.
~newbee
Cabrio 3.0 i V6 143KM 105kW
Znakomity silnik mitsubishi 3,0l (sigma, pajero), przy wlasciwej! obsludze niezniszczalny
~piotronix
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
bardzo przyjemna jednostka napędowa. elastyczna i oszczędna - no i oczywiście miły dzwięk - mruczenie v6
~Magnat
Cabrio 2.2 i Turbo 148KM 109kW
silnik naprawiali w serwis kilka miesięcy mój kupiec zrobił kapitalke i cały czas jest coś nie tak
~camaro.z28@interia.pl
Cabrio 2.2 i Turbo 177KM 130kW
cztery cylindry ale trochę warczy jak V6.Moc niecałe 170 koni wystarczająca.Przyspieszenie 0-100 w 8 sekund