Lista ocen Chrysler LE Baron III (10)

~pat24@neostrada.pl
Coupe 3.0 i V6 136KM 100kW
jesli marzycie o amerykanskim aucie to polecam jak najbardiej, wystarczy sie przejechac i tak jak ja zakochacie sie w tym samochodzie od pierwszego przejechania.
~piotronix
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
Po rocznej jezdzie tym autkiem na co dzień do pracy oraz w długie trasy /a dużo jeżdżę.../- muszę stwierdzić ,że za te pieniądze /koszt zakupu i eksploatacji.../ nic fajniejszego bym nie znalazł. /autko ponadto cieszy wszystkich - no ale przede wszystkim - mnie./ jazda nim - to czysta przyjemność i wygoda w amerykańskim stylu. szczerze polecam ten model.
~LeBaron
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
Samochod bardzo fajny,mily i wygodny. W mojej rodzinie sa same amerykance: jeep,pontiac i wlasnie le baron. Kazdy bardzo dobry i wytrzymaly,polecam kazdemu kto ceni sobie jakosc. Nie bojcie sie duzych silnikow! Wcale nie pala duzo,a zywotnosc siega setek tysiecy. Nie predko sprzedam to wspaniale auto,bo wiem ze nic lepszego nie kupie.
~LeBaleron
Coupe 3.0 i V6 136KM 100kW
Mam automat. Płynna jazda, dobiera przełożenia jak trzeba. (Skrzynia biegów)
~radek_baron3@interia.pl
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
Jak na prawie 15 letnie auto jest w stanie doskonałym, zero korozji, silnik po takim przebiegu nie miał jeszcze kapitalnego remontu a nie dymi. Zawieszenie wymieniam raz na cztery, pięć lat, no ale przy naszych dziurach i intensywności użytkowania to wydaje mi się że jest nieźle. jednym słowem jestem zadowolony.
~jdudzinski@post.pl
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
Ogolnie auto rewelacyjne, jezdzilem Audi A6 i po 3h podrozy bylem zmeczony, gdzie Le Baronem po 8h nie stwierdzam zmeczenia. Komfort nieporownywalny (w tej klasie i niejednej wyzszej), miekki, cisza, klima, wygodne fotele, przestrzen, zupelnie jak na kanapie w duzym pokoju.
~romanowski6@interia.pl
Coupe 3.0 i V6 136KM 100kW
nie miałem nigdy problemów wspaniale się prowadzi jak na jedenasto letnie auto jest idealny zero korozji zero luzów
~losiu kom 509790631
Cabrio 3.0 i V6 136KM 100kW
jak na taki rocznik i jazde po naszych drogach to super autko duze wygodne robi wrazeni mozna poszalec i poczuc wiatr w wlosach jak sie ma
~Patryk Mlinowski
Coupe 3.0 i V6 136KM 100kW
skrzynia posiada za duzo elektryki. najczestrze usterki w moim aucie to system sterowania skrzynia. (Skrzynia biegów)
~Gaber