Lista ocen Chrysler LHS I (10) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~komsad@post.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 218KM 160kW
kawał auta ujest więc wyścigówka to nie jest (wiem bo miałem eclipse), ale jak wylaczymy kontrole trakcji to pisk opon moze ogłuszyc:)) - duzy plus wyprzedzanie np. ciezarowek... raz dwa i po krzyku... CHĘTNIE POWYMIENIAM SPOSTRZEŻENIA Z INNYMI UŻYTKOWNIKAMI... MOŻE JAKIŚ ZLOCIK? komsad@post.pl)
~Chrys
Sedan 3.5 i V6 24V 218KM 160kW
Silniczek pieknie sobie gulgocze (jak to V-ka) na postoju. W czasie jazdy jak wcisne pedal w podloge to nic wiecej do szczescia nie potrzeba. Brzmienie jest piekne. Nic nie mozna mu zarzucic. Jak na swoja mase, autko bardzo ladnie sie zbiera. Duza elastycznosc czasami oslabia uczucie jazdy tak duzym autem.
~Yankees - TK
Sedan 3.5 i V6 24V 218KM 160kW
Daje ocenę 5 ponieważ uważam że silnik jest bardzo elastyczny. Zachowuje się super zarówno przy wolnej jak i dynamicznej jeżdzie .Kultura pracy jest OK , chociaż dla mnie mógłby trochę bardziej ryczeć :)) Jak przypadło na amerykańca.
~rqb11111@gmail.com
Sedan 3.5 i V6 24V 218KM 160kW
Piękna praca silnika,wieczna skrzynia płynnie zmienia biegi,ponad 200 KM bez turbiny świadczy o tym czym jest ten samochód,duże koła 16c pokona każdą dziurę w mieście i ta linia :)
~Miszka
Sedan 3.5 i V6 24V 218KM 160kW
Silniczek dobrze sobie radzi z tym autkiem, w koncu to nie wyscigowka tylko auto do sprawnego przemieszczania sie. Auto ladnie sie zbiera 300Nm robi swoje.
~Sacerdos
Sedan 3.5 i V6 24V 218KM 160kW
jedyny minus, to fakt, że był tylko jeden silnik a w dodatku jest "kulawy" czyli nie V8, z V8-ką byłaby bajlka:D
~Grzegorz Kandyba
Sedan 3.5 i V6 24V 218KM 160kW
Silnik gra po prostu pięknie, wyłaczam radio żeby go posłuchać. Moja żona też. Nie zrozumiesz jak tego nie słyszałeś
~albert
Sedan 3.5 i V6 24V 218KM 160kW
uważam ten silnik za super jednostkę, cichy i niewiele spalający w porównaniu do moich poprzedników
~KMZ W-wa
Sedan 3.5 i V6 24V 218KM 160kW
Bardzo elastyczny o wysokiej kulturze pracy potezny moment obrotowy
~petek36@o2.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 218KM 160kW
odpowiednia elastycznosc jak na silnik wolnoobrotowy