Lista ocen Chrysler Neon I 2.0 16V 133KM 98kW 1994-1999 (64)

~dimon
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Przez 6 lat zrobiłem Neon\'em ponad 100 000 km. Poza opisanym usterkami nie miałem z nim problemów. Najlepsza cecha tego auta to chyba dynamika jazdy, 1100 kg + 140 KM robi swoje, w trasie nie ma problemów z wyprzedzeniem dosłownie niczego. Przy tym eksploatacja dość tania biorąc pod uwagę LPG oraz dość prostą konstrukcję. Szczerze polecam jako tanie auto do jeżdżenia nacodzień i w trasy.
~fura1990@wp.eu
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Frajda z jazdy. Na prawdę. Błyskawiczna reakcja na gaz, pewne zachowanie na zakrętach, bardzo dobrze wyposażenie jak za tą cenę. Z neonem jest tak: Jeśli się nie psuje to się nie psuje. Jak coś się zepsuje to wszystko naraz.
3,7
~assaselo@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Za te pieniądze, z takim silnikiem, wyposażeniem nie znajdziesz ta kwygodnego i całkiem sporego (szczególnie szerokiego) samochodu. Miałem do wyboru trochę szmelcu niemieckiego ale na próbę wziąłem Neona i nie ejstem zawiedziony.
~maav
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Mój pierwszy samochód (w sumie to Plymouth Neon, a nie Chrysler, ale prawie to samo), ale okazał się być świetny. Zgrabny, dynamiczny, zadziwiająco przestronny z bogatym wyposażeniem. Raczej nie dla rodziny, ale jako jedno/dwuosobowy świetny. Nie warto zawracać sobie głowy golfami, zostawia je na światłach daleko w tyle (nawet nowe..). Warto dorzucić z tyłu jakiś lekki spojler, ułatwia parkowanie i dopełnia sylwetkę.
~Zbig
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Samochód niedoceniany w Polsce (standard ma porównywalny z MB, Audi, BMW) dlatego cenę (w stosunku do "wypasu" jaki ma fabrycznie) ma umiarkowaną. Godny polecenia, bo zapewnia komfort i bezpieczeństwo. A i złodzieje go nie biorą... Ceny części nie wyższe niż do popularnych (!!!) samochodów francuskich czy np Seata (np. poduszka silnika: Chrysler - 413 zł, Seat Ibiza - 388 zł), są też zamienniki, np pasek rozrządu - 174 zł (w ASO - 525 zł...),...
~re_tt@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : bardzo wdzięczny samochodzik , z użytkowania którego jestem bardzo zadowolony . Niestety bedę musiał się chyba z nim pożegnać , muszę kupić ( lub zamienić ) coś zdecydowanie wyżej zawieszonego i z napedem 4x4 , może Vitarę lub Ferozę ? natomiast każdemu kto zapyta z czystym sumieniem polecę Neona , warty jest tego !
1,9
~Kuba
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Auto fajne ale nie na moją kieszeń niedawno kupiłem sobie Lancię Thesis jest fantastyczna w porównaniu z neonem to włożyłem w nią 400 na część i 1500 na rejestrację neon niestety się nie sprawdził w swojej roli ;(
~wojtas_s
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Ma swoje minusy jak każdy samochód, słaba powłoka lakiernicza, ale może przy mojej wcześniej ktoś kombinował, przejechałem nim ponad 60.000km i pewnie bym dalej jeździł gdyby nie wypadek, bardzo dobry samochód.
~typoart@post.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Za cenę kilkunastoletniej bmki bez wyposażenia dostajemy auto o osiągach 325 i bogatym wyposażeniem. Auto warte swojej ceny.

Usterki Chrysler Neon I

Chrysler Neon I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rkasjan@o2.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Taka kasa a jaki wózek nie ma nic naprawde nic lepszego za te pieniądze co golf 2 ? audi 80 no wy taki wypas jak w żuczku to nie ma nigdzie i ta przyjemność z jazdy...