Lista ocen Chrysler Neon I 2.0 16V 133KM 98kW 1994-1999 (37) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zbig
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Fiat Bravo kórego szczęśliwie się pozbyłem, po 100 tys km był rupieciem (co tydzień usterka - jak w Syrence!), a Neon jest - przy podobnym przebiegu - prawie bez zarzutu: amory w lepszym stanie niż w nowym Bravo, drobne usterki to brak kontaktu we wtyczkach kabli centralnego zamka i mechanizmu lock-up skzyni biegów, obie usunięte bez wymiany części. Po 100 kkm była też zerwana górna poduszka mocowania silnika. W ASO części dostępne "z półki"...
~fura1990@wp.eu
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Instalacja Car-Audio - bardzo słabej jakości przewody. W neonie radio gdy dostanie uderzenie basu zaczyna przygasać, a głośniki charszczeć. Gdy te same zestawy przełożymy do innego auta (Testowane na Opel Vectra A) o takim incydencie nie ma mowy. Czasem lubi się spalić bezpiecznik od świateł STOP.
~re_tt@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
ocena po 2 latach użytkowania ( 35 tys mil ) : niestety drobiazgi to zmora tego auta , głównie dotyczy to układu elektrycznego ale i mechaniczne elementy też do kitu. Ale da się z tym żyć , tylko pracy jest trochę :-)
~p_mrozik gg8060978
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
jak go kupilem to musialem sprtzeglo wymienic i pompe wspomagania koszt 1200zl za nowe czesci sprzeglo LUCAS a pompa nowa oryginallna chryslerowska. jkak do tej pory wymieniam tylko olej i filtry....
~rkasjan@o2.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
umarł rozrusznik 200 pln regeneracja jak nowy czasem problem z przekaznikem rozrusznika (złączki) auto [przecierz nie młode a ja nie mam czasu więc czasem musze podnieść maske docisnąć i smigam
~megan.prv@wp.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
zadnych wiekszych zastrzezen. dosc nietypowy i surowy wyglad wnetrza samochodu. ale jednoczesnie przejrzysta deska rozdzielcza i brak ekstrawagancji jest akurat plusem.
~re_tt@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
nie jest żle , ja zapłaciłem frycowe za brak wiedzy ! automatem trzeba umieć jeżdzić !! zanim się zacznie użytkować czytać czytać i jeszcze raz czytać to się opłaci !
~typoart@post.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
jest całkiem niezła jak na rocznik ale auto wymaga troski większej niż inne auta, niestety zwykle kupuje się auto gdzie są już jakieś patenty i wtedy mamy problem
~clans@tlen.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
wymaga trochę wkładu szczególnie przy dużym przebiegu ale na szczęście nie ma problemu z częściami, ceny też nie za wysokie trzeba tylko poszukać
~artex56@burzynski.org.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
jezeli sie odpowiednio dba o to autko i nie katuje to mazna sie zdziwic prawie sie nie psuje po za klockami i filtrami nie robiłem nic od 4.5 roku