Lista ocen Chrysler Neon I 2.0 16V 133KM 98kW 1994-1999 (31) - Ergonomia

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~polecam
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
fotele z przodu bardzo wygodne - kubelkowe,doskonale trzymaja. Placy nie bola nawet po 1500km ciaglej niemalze jazdy gorzej jest z tulu- sztywne- sportowe zawieszenie nie jest za wygodne, ale co czepiac sie auta jak takie drogi !!:) w amfibi tez by \"dziure\" znalazl
~NEO
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
I tu sie zaczynaja schody, by tak rzec, amerykanskie rozwiazania nam Europejczykom chyba nie leżą. Beznadziejnie polozony przełącznik od swiatel awaryjnych - na kolumnie kierwonicy - wlaczany w BOK!!! WINDY TEN NIE JEZDZA NA BOKI, CO ZA BARAN TO WYMYSLIL...
~rkasjan@o2.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
No to tu się nie popisze średnia jakieś 15 litrów po mieście na trasie lepiej koło 10 no ale jak się spieszsze to bolid nie pogardzi większą ilością trzeba wybrać suzuki maruti to to nie jest takie prawie porsze jedziesz płacisz mnie to nie dziwi
~Przemek dodgeboy@o2.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
wnętrze miłe brakuje paru schowków no i kieszeni w przednich drzwiach przełacznik swiateł troszke za nisko i czasami kolanem potrafiłem wył swiatła bez wiedzy o tym..ale ogolnie wporzadku Swietne radio o rozmiarze 2 Din jak mala wierza ;))
~dimon
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Jak to w amerykańskich autach, wszystko jest proste, wręcz toporne i dobrze opisane:) Tu wlej benzyne, tam płyn chłodniczy itp. W kabinie wszystko pod ręką, podłokietnik pomaga na dłuższych trasach.
~p_mrozik gg8060978
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Jak dla mnie super. Na trasie niecałe 8l/100km w miescie jakies 9 l. Jak mialem Renault 19 silnik 1.7 benz. to palila mi 10 a nawet wiecej jak mocniej przydusilem. A tu 133 KM i tylko 8 l / 100km. Super
~maav
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Doskonale, wszystko w zasięgu ręki, wygodne siedzenia. Szkoda, że brak regulacji kolumny kierownicy, ale ustawienie które mam było ok, więc nie ma nic do zarzucenia.
~Zbig
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Trudno się do czegoś przyczepić. Auto ma różne amerykańskie "bajery": Oświetlenie świeci się 30 sekund po otwarciu drzwi, lusterka w daszkach są oświetlone, itp
~typoart@post.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
wszystko w zasiegu dłoni - przeszkadza jedynie włącznik świateł, czasami kolanem potrafię go wyłączyć - kto wpadł na pomysł z cięgnem jako włącznik świateł?
~assaselo@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Wszystko pod ręką. Widać, że to amerykaniec i jest zrobiony dla ludzi. Z tego jestem chyba najbardziej zadowolony.