Lista ocen Chrysler Neon I 2.0 16V 133KM 98kW 1994-1999 (37) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CHRYSTEK
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TYMI KANCIAKAMI ZZA NIEMIECKIEJ GRANICY GOLFY I INNE MUŁY BAGIENNE, ZAJERZDZONE I ZA ZAWYŻONĄ CENE NP GOLF 1992 R ZA 8 TYSIĘCY Z URWANĄ WAJHĄ DO PODNOSZENIA OKIEN --NIEMCY SIE Z WAS SMIEJĄ ZA TE SAME PIENIĄDZE MAM SAMOCHÓD 1996 ROK Z KLIMĄ PEŁNĄ ELEKTRYKĄ I EKONOMICZNYM SILNIKIEM 2 L SAMOCHÓD O PIĘKNYCH KSZTAŁTACH LASKOM SIE PODOBA A JAK WIDZE GOLFA TO MNIE SMIECH BIERZE ŻE CHCIAŁEM MIEĆ TAKIE COS.
~TOMASZ
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
KUPUJA W MIARE ZADBANEGO NEONKA Z ROCZNIKA 94-96 ZA MNIEJ WIECEJ 5-6 TYS. ZL. UWAZAM ZA DOBRY WYBÓR DOSC PRZESADZONEJ NIEMIECKIEJ JAKOSC W WYDANIU GOLFA I OKLEPANEJ BMW O OPLU NIE WSPOMINAJAC PRZEKOPANE LICZNIKI ZANIEDBANE LAKIERNICZO A CZESTO PO WYPADKACH NADAL CIESZA SIE NAJWIEKSZYM ZAINTERESOWANIEM POLECAM CHRYSLERA NIE KONIECZNIE NEONA
~wojtas_s
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Niedoceniany model, tylko dlatego że w Polsce ludzie myślą stereotypami, strasznie tani zakup, części zależy gdzie się kupuje, ASO nie ma sensu, teraz jest już dużo firm handlujących częsciami do amerykanów, ceny podobne do innych marek w danym segmencie, czasami drożej czasami taniej zależy od marki i samochodu
~Zbig
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Długo szukałem samochodu który by mnie satysfakcjonował (a pracuję w motoryzacji 25 lat!) i wreszcie znalazłem! W porównaniu do produktów "czołowych" wytwórców europejskich (Fiat, Renault, Peugeot, VW) - niebo i ziemia.
~dimon
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Cena zakupu niska biorąc pod uwagę moc i wyposażenie, ja swój kupiłem 6 lat temu za 14 k PLN wtedy miał 9 lat. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Utrzymanie kosztuje nieco więcej niż podobnej klasy auta.
~re_tt@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
dobry stosunek jakośći do ceny , niestety dobry egzemplarz jest w kraju prawie nieosiągalny , wiec nad zakupem używanego należy się dobrze zastanowić a już na pewno wypasionego automatem !
~fura1990@wp.eu
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Kto mi wskaże samochód, który kupi się z takim wyposażeniem i z tego rocznika, za cenę Neona? Moim zdaniem cena jest bardzo atrakcyjna jak na tak wyposażony samochód
~robson
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
super cena,ciezko z czesciami. prosze o informacje gdzie w warszawie najtaniej i od reki dostane czesci do neona,mam go bardzo krotko i nie jestem jeszcze zorietowany
~kajo1@poczta.fm
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
autko ktore posiadam chetnie bym sprzedal cenna to 13.000 tys zl wiec mysle ze za takie wyposazonko i ameryke pod domeme :) to koszt zerowy
~artur0707@op.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Cło , ceny części w salonie , marża sprzedawców niszczy tą markę w Polsce . No ale może jestem w błędzie . Chetnie poznam opinie innych użytkowników.