Lista ocen Chrysler Neon I 2.0 16V 133KM 98kW 1994-1999 (36) - Widoczność

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fura1990@wp.eu
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Widoczność z tyłu jest mocno ograniczona poprzez wysokość klapy bagażnika, jako, że jestem wysoki nie mam wielkich problemów przy cofaniu, natomiast dla osób niskopiennych parkowanie tyłem może być nie lada wyzwaniem. Tylna lotka umiejscowiona na klapie bagażnika pomaga dostrzec koniec auta.
~assaselo@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Tyłem rzadko parkuje :) Przód i boki bdb - lusterka średnie. ŚWIATŁA PRZEDNIE - wymieniłem na nowe i dalej jest nie najlepiej ... podobno wymiana na projektory to najlepsze rozwiązanie - polecam eBay amerykański. Przesyłka nie jest taka droga :)
~Robi 139@vp.pl KRUSZWICA
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Widoczność z tyłu dość słaba. Niewygodnie porusza się po dużym mieście szczególnie gdy parkujemy samochód. Musimy uważać także na przód ponieważ niska osoba prowadząca pojazd nie widzi przodu auta i łatwo w coś uderzyć
~Kuba
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Kiedy jedzie się w dzień jest OK , ale horror następuje w nocy prawie nic nie widać , ma strasznie słabe światła próbowałem zmienić żarówki ale nie mogę założyć większych bo mi się spalą
~dimon
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Widoczność jako taka dobra, nie można narzekać, dość spore lusterka na pewno pomagają w manewrach. Największa wada to tragicznie słabe światła, strach gdziekolwiek nim jechać w nocy.
~Piotrek
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Z przodzu widocznos ok. Za to z tylu bardzo ograniczona. Jezeli jedziesz tym autem pierwszy raz bardzo ciezko bedzie ci zaparkowac tylem.Musisz je po prostu wyczuc
~rkasjan@o2.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
przód lux boki super tył też bez zastrzeżeń no chyba że ktoś cofa patrząc w tylną szybe to ma pecha bo wysoki tył nie daje nadto pola do popisu ja używam lusterek bocznych więc ok
~re_tt@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
do przodu OK , do tyłu także jeżeli opanowane są lusterka imaczej tragicznie , lecz największą tragedią i nieporozumieniem są swiatła ! mimo wymiany reflektorów na nowe bardzo żle
~maav
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Bardzo dobra do przodu czy na boki, dobre lusterka (tylko nie składan). Słaba widoczność do tyłu. Bez spojlera nie widziałbym gdzie się kończy bagażnik.

Usterki Chrysler Neon I

Chrysler Neon I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zbig
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Siedzi się bardzo nisko, prawie że sportowo, widoczność do tyłu kiepska, nie widzi się kufra, zalecam założenie sensorów cofania (wystarczą 2 sensory).