Lista ocen Chrysler Pacifica (40) - Stosunek jakość/cena

~Michał
Chrysler Pacifica II
Van 3.6 V6 291KM 214kW
Samochody są sprowadzane z USA także większość ma przeszłość powypadkową ale nie prawdą jest, że są to szroty. Przy odrobinie determinacji lub pomocy forum fb pacifica 2016 gdzie są ludzie którzy zawodowo się tym zajmują można znaleźć bez problemu auto z przetartym bokiem, czy tak jak ja z uderzonym przednim błotnikiem tylko. I wtedy wychodzi bardzo atrakcyjnie przy czym nie są to auta stare to i pułap cenowy jest nie dla każdego. Solidne...
~Tomek
Chrysler Pacifica II
Van 3.6 V6 291KM 214kW
nie no za te pieniądze nie ma porównania do VW czy nawet Mercedesa to sa inne klasy nie ta kasa i przede wszystkim inne przeznaczenie.Tu zestrojone są bardziej rodzinnie a Vito czy inne europejczyki autami do roboty te fotele wszystko taki zimne do bólu proste i kwadratowe. Tu pacyfica wygrywa jakością do ceny. Za tą kasę nie kupisz europejskiego auta w podobnym standardzie z takim wyposażeniem. Minus tylko benzyna 3.6 i jak dużo jeździsz...
~meduskus
Van 4.0 255KM 188kW
Luksusowe i nie bagatelne auto w wersji limited robi wrażenie na ulicy 19 calowe felgi i chrom przyciąga uwagę przechodniów. więc jakość/cena wygląda tak (Komfort,Wielkość,Wyposażenie) można porównać do Audi Q7 czy BMW X5 ale jest - 3x tańszy w zakupie - 4x tańszy w naprawie 3x tańszy w tankowaniu LPG i 5x rzadziej się psuje oraz 10x mniej znany
~Piotr1973
Van 4.0 255KM 188kW
Roczny z przebiegiem 27 tys. km kosztowal mnie u dealera (Roberson Motors w Salem, Or, USA) niecale 16 tys. USD. Mam go w Polsce, oczywiscie zaplacilem myto, niemniej nadal uwazam, ze za ok. 90 tys. PLN brutto nie kupi sie auta z silnikiem 4.0 l i 254 KM, o dlugosci ponad 5 m, szerokosci 2 m i wysokosci 1,8 m.
~Vojciu
Van 4.0 255KM 188kW
Auto duże, wygodne dużo miejsca nawet przy komplecie(6osób)pasażerów, gorzej jest wtedy z przestrzenią bagażową. System audio fabryczny bardzo dobra jakość dźwięku. Silnik 4,0 dobra dynamika jazdy. Za rozsądne pieniądze naprawdę duże, bezpieczne i ciekawe auto. Polecam.
~mbraun
Van 3.8 218KM 160kW
120 tkm za cene nowego fiata punto.Nie ma co porównywać. Moja pacyfika to wersja podstawowa, ciekawe ze cala elektryka, hamulce , tarcze sa ze znakiem Bosch. Alternator mitsubishi, silnik 3.8 to konstrukcja stara ale jara i wchodzi tylko 5 l oleju.Do viano 10.
~adalbert1981@o2.pl
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
cena adekwatna do jakości pojazdu efektowny wygląd , jest zauważalny na ulicy , a co najważniejsze , duże koła , nierówne nasz drogi powóz pokonuje perfekcyjnie a jeszcze dodam cicho i miękko - po prostu ameryka ! dla ciekawych - poznałem wiele jego ciekawostek - komputer itd...
~beasdazel
Van 4.0 255KM 188kW
Jakościowo nie odbiega od Niemców czy Japończyków. Bądź co Bądź jest odpowiednikiem Mercedesa R350 (Chrysler w latach produkcji Pacificy był własnością Mercedesa) więc znajdziemy tam rozwiązania technologiczne Merca:)
~Mr.T
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Autko kupiłem 5 letnie za ca. 50 000zł - z pełnym wyposażeniem - nie sądzę aby ktokolwiek kupił jakiekolwiek inne auto o podobnych gabarytach, zbliżonym wyposażeniu i wyglądzie w takiej cenie!!! Naprawę polecam.

Usterki Chrysler Pacifica

Chrysler Pacifica – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~maks
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Jak dla mnie bezkonkurencyjny. Europejskie suvy 2x droższe, także przepłacać tyle za lepiej wykonane wnętrze auta - bezsensu. Nie wspomnę o serwisie europejskich aut, które są skomplikowane i drogie w naprawach.
Chrysler Pacifica