Lista ocen Chrysler Pacifica (42) - Wentylacja i ogrzewanie

~daeton
Van 4.0 255KM 188kW
Nawiewy poprawne, wentylator wydajny. Duzy plus za mozliwosc regulowania nawiewow na 2 rzad siedzen przez paazerow. I wszystko byloby ok gdyby nie przekombinowana automatyka. Konia z rzedem temu, kto potrafi w tym aucie calkowicie wylaczyc wentylator - mozna jedynie skrecic na minimalne obroty ale nie wylaczyc calkowicie. Wielokrotnie ten samochod zaskakuje mnie samodzielnie wlaczajac klime lub obieg zamkniety - nie podoba mi sie, ze probuje...
~lukaswu@go2.pl
Chrysler Pacifica II
Van 3.6 V6 291KM 214kW
Standardowo, 3 strefowa automatyczna, podgrzewana kierownica, podgrzewane 4 fotele, 2 wentylowane. Jak to w amerykanskim- dobrze grzeje a jak trzeba to i upiecze, dobrze chlodzi a jak trzeba to zamrozi. A jak ktos nie chce to moze sobie otworzyc szyberdach albo okna w dwoch pierwszych rzedach drzwi (okna w trzecim rzedzie przestaly byc uchylne)
~Tomek
Chrysler Pacifica II
Van 3.6 V6 291KM 214kW
ustawienie na najmocniejszy nawiew nie urywa głowy w 5 min nie zrobi sie zimno czy ciepło bo auto jest duże ale chyba poprawnie. U mnie chodzi to na 5 a w upał na max i też czasem sprawdzam czy sie więcej nie da. Z tyłu dla drugiego rzędu jest osobny nawiew i troche dmucha ale trzeba poczekać na autostrade ok w mieście spocisz sie zanim sie schłodzi
~aelektronika
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
W Pacyfice były montowane różne wersje klimatyzacji. Klimatronic dwustrefowy jest optymalnym rozwiązaniem dla tego auta. Bardzo dobrym pomysłem jest sterowanie nawiewem w drugim rzędzie foteli. Mankamentem jest jednak hałas zwiększających się obrotów wentylatora , gdy włączony jest nawiew tyłu.
~ggrzywi@gmail.com
Van 4.0 255KM 188kW
tu duzy plus po dieslu jestem zaskoczony jak szybciutko robi sie cieplo ,bez przesady ale po 1-1.5km mam juz nawiew z cieplym powietrzem .troszke ciszej na najwyzszych obrotach mogloby byc ale po unormowaniu temp.robi sie cicho.mam nadzieje ze podobnie bedzie w cieple dni z zimnym nawiewem
~Chlebek
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
grzane fotele to fajna rzecz ogrzewanie w zimie rewelacyjne istna sauna jednak w lecie podczas jazdy na wakacje przy 35C na polu i klimatyzacji ustawionej na 18C w aucie klimatyzacja dostawala strasznej zadyszki i byly momenty kiedy przestawala chlodzic:/ no ale trasa 1750km takze mzoe dlatego
~Maniek
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Klima bardzo wydajna, nikt się nie poci i nie marznie. Duży samochód więc trzeba troszeczkę poczekać aż zadziała ale poza tym super. Klimatronik dwustrefowy i klima na drugi rząd siedzeń plus podgrzewane fotele - cóż więcej trzeba. Wentylowanych foteli :)
~lisek od czarnej Paci
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Zimą szybko ciepło tj około 3-4 minut 20 stopni Celcjusza :) Szyby rzadko parują nawiew na najwyższym biegu jest troszkę hałaśliwy ale szybko się nagrzewa potem jest bardzo cicho i można się delektować super muzyką.
~Frank
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Klimatyzacja dwu stefowa pozwala na bardzo szybkie schłodzenia auta w upalne dni, a w zimie ogrzanie. No i podgrzewane fotele kierowcy, pasażera jak i dwa fotele w drugim rzędzie...niezastąpione:-)
~kaj
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
trzystrefowa klima robi swoje, jest chłdno i przyjemnie latem a dość szybko zimą robi się ciepło, dodatkowo wszystkiego dopełniają wszystkie ogrzewane dwustopniowo fotele.
Chrysler Pacifica