Lista ocen Chrysler Pacifica (49) - Widoczność

~daeton
Van 4.0 255KM 188kW
Do przodu doskonala - wysoko i szeroko. Na boki troche gorzej bo przeszkadzaja slupki boczne (wczesniej mialem 3-drzwiowke a te maja slupki przesuniete za plecy kierowcy). Przyciemniane szyby sa dobre na sloneczny dzien ale nie ulatwiaja zdecydowanie parkowania w nocy. Do tylu to juz calkowita katastrofa - tylna szyba nie dosc ze waska (niska) to jeszcze umieszczona wysoko - nie wiac w nocy swiatel samochodu na ogonie. Sytuacje uratowalaby...
~beasdazel
Van 4.0 255KM 188kW
duże szyby... wszystko widać. Jak dla mnie ekstra! ale UWAGA! lusterko prawe strasznie oszukuje! o mało nie skasowałem Packi pierwszego dnia. Zmieniałem pas po wyprzedzeniu TIRa - spojrzałem w prawe żeby się upewnić, że już mogę zjechać na prawy pas, a kierowca zaczął trąbić i migać światłami. nie miałem pojęcia dlaczego. po kilku minutach analizy już wiedziałem dlaczego. Zresztą na lusterku jest napisane, że "obiekty znajdują się bliżej...
~lisek od czarnej Paci
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Z przodu i boku nie można narzekać, tył ... no na dziewczynę co stoi w korku za toba sobie nie popatrzysz :) co najwyżej zobaczysz jej lusterko wsteczne :) Za to lusterka sa w tym aucie świetne ! Fotochrom w lusterku wstecznym i lewym, w nocy jeździsz bez obaw że cie ten kolo z tyłu oślepi. Lusterka boczne idealne do parkowania są po prostu ogromne! Jak masz jeszcze czujniki parkowania to jesteś królem osiedlowego parkingu - wszedzie...
~Michał
Chrysler Pacifica II
Van 3.6 V6 291KM 214kW
To jest van. Widoczność jest moim zdaniem doskonała. Duże przeszklenia plus czujniki i kamery beż problemu dają radę. Martwego pola nie ma ponieważ jest system blis.przedni słupek również nie jest uciążliwy. Jedyna rzecz, do której musiałem się przyzwyczaić to boczne lewe lusterko, które jest przybliżające obiekty...dziwne i moim zdaniem utrudniające.
~aelektronika
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Karoseria może się podobać , lecz konstruktorom nie udało się połączyć linni auta z jego funkcjonalnością. Powierzchnia szyb jest niewielka , przez co ograniczono nagrzewanie auta słońcem , ale co gorsza ograniczono pole widzenia. Standartem powinny być parktroniki lub kamera cofania. Gabaryty nie pozwalają na precyzyjne manewrowanie.
~Robert
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra. Do tyłu OK. Jeżdżę tym autem w Warszawie. Parkowanie na tzw. kopertę może i nie jest łatwe, ale nie ma z nim żednego problemu, zwłaszcze że auto ma czujniki odległości. Poza tym jaki problem parkować zdeżak w zdeżak? Jeśli ktoś pisze, że to problem to piwinien iść ponownie na kurs nauki jazdy.
~Kreozot
Van 4.0 255KM 188kW
Za wysoko sa umocowane fotele i trudno coś dostrzec tuz nad przednią szybą. Trzeba się nauczyć wcześniej zatrzymywać. Każde lusterko inaczej przbliża, trzeba się nauczyć, środkowe ma samościemnianie, jest opuszczane lusterek bocznych przy cofaniu, ale bez czujników cofania nie jest łatwo.
~ggrzywi@gmail.com
Van 4.0 255KM 188kW
tu mogloby byc lepiej,szerokie slupki troche ograniczaja widocznosc i trzeba sie troche czasami powychylac , ale bez przesady nie ma bolu.za to jedziemy troche wyzej niz inni co daje fajny przeglad do przodu(w stosunku do osobowek )w lusterku wstecznym widac tylko dachy jesli ktos trzyma sie blisko
~lukaswu@go2.pl
Chrysler Pacifica II
Van 3.6 V6 291KM 214kW
Jest ok, ale mam system kamer dookolnych- kamery moblyby miec wieksza rozdzielczosc, spodziewalbym sie rozdzielczosci zblizonej do odpowiednikow z telefonow komorkowych. Ja jestem przyzwyczajony, ale ergonomia jest tak, ze na ogol ludzie nie maja problemow z manewrami tym autem.
~Pjoter
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Przednia szyba duża przejrzysta. Tak samo boczne szyby. Duży plus szyby z prawej strony w bagażniku, że jest podgrzewana :) przy wyjeżdzaniu z parkingu jest pomocne przy zaparowanych szybach :) Słupki oczywiście jak w każdym aucie. Kwestia przyzwyczajenia :
Chrysler Pacifica