Ocena kierowcy - Chrysler Pacifica I

BePiGraf, 13 lat temu
Rok produkcji 2007
Chrysler Pacifica I 4.0 255KM 188kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : gumy itp. na szczęście tanie
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Minusy dla mnie to: - dwa miejsca w drugim rzędzie. Przy podróżach samochód jest w zasadzie 4-ro osobowy.
Cicha, spokojna praca. Przyjemny pomruk. Mocy aż nadto.
Dobrze, że 6 biegów ale szkoda, że nieraz potrafi szarpnąć. Chociaż to chyba normalne przy mocnym, szybkim depnięciu. Ciężko mi się wypowiadać, to mój pierwszy automat.
Idealny do podróży. Trochę za miękki przy nierównym terenie. Zdaję sobie sprawę, że to SUV a nie terenówka, ale nawet na polnych drogach strasznie rzuca kierowcą i pasażerami.
Dla mnie ok. Można się czepić jedynie grubych słupków z przodu i widoku do tyłu. Ale jak ktoś stoi za takim olbrzymem to jego problem. Mam kamerę cofania, bez niej ciężko by było.
Wszystko na swoim miejscu. Ameryka.
Bardzo szybko nagrzewa i niewiarygodnie szybko potrafi oziębić. Perfekcyjna. Jedyny mały minusik to głośne wentylatory ale coś musi tą ilość powietrza wtłoczyć.
Gigantyczna. Auto bardzo szerokie, a odległości między fotelami kosmiczne. Niewygodnie tylko w ostatnim rzędzie, ale go się rzadko używa, a jeżeli siadają tam dzieci jest OK. Super by było jakby w drugim rzędzie były trzy fotele, nawet za cenę ich wielkości i wygody.
Jak dla mnie bardzo dobrze.
Spalanie, no wiadomo... masa, pojemność. Coś za coś. Części tanie. Wymiana tarcz hamulcowych wraz z klockami kosztowała mnie prawie dwa razy taniej niż w Oplu.
Dziwnie tani. Niepokoiło mnie to przy zakupie.
Żadnych niedomagań nie stwierdziłem. Jedyna \"awaria\" to przepalona żarówka.
Nic poza standardem przy miękkim zawieszeniu i naszych drogach.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.0 255KM 188kW [l/100km]

12,3