Lista ocen Chrysler PT Cruiser MPV (56) - Widoczność

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jasminka1981@tlen.pl
MPV 2.4 i 16V Turbo 220KM 162kW
Jak bym kierował lodówką! Małe lusterka, przez które kiepsko widać tylne koła, co utrudnia parkowanie przy krawężniku. Tylna szybka dodatkowo ograniczona zagłówkami tylnej kanapy. Manewrowanie tyłem wymijając jakieś przeszkody + wjazd tyłem do garażu może okazać się sporym wyzwaniem a nie było nim jeżdżąc 2x większym audi allroadem. Już raz temu zadaniu nie sprostałem, co zaowocowało utratą lusterka, co nigdy dotąd mi się nie zdarzyło, a to...
~Wookash92
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Trochę jak w czołgu. Trzeba stawać 10 metrów od świateł, bo przednia szyba jest bardzo niska i nie widać sygnalizatora. Trzeba przekrzywiać głowę i wyciągać się do przodu, żeby widzieć, kiedy zmieni się na zielone. Słupki C są bardzo masywne, co też ogranicza widoczność z tyłu, ale to już standard w dzisiejszych samochodach. Do tego wkłady w lusterkach wstecznych są powiększające (idiotyzm?), co sprawia, że widzimy w nich mniej pola wokół auta...
~Tomasz
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Do tyłu - fatalna widoczność. Przez tak szerokie słupki C i małe okno bagażnika, naprawdę można przejechać dziecko przy cofaniu, polecam uważać. Z przodu też nie jest za dobrze, bo trzeba się pochylać na skrzyżowaniu żeby zobaczyć, czy jest zielone światło na sygnalizatorze przed nami. Mam wzrost 1.83, jeżeli podniósłbym wyżej fotel to przed oczami mam już podsufitkę, a nie szybę.
~antimoon
MPV 1.6 i 16V 115KM 85kW
super- ciut wyżej niz niż zwykła osobówka, nikt nie zagląda przez okno do naszego PT Cruisera- dlatego jeżdżę bez majtek. jedyna lipa to słabe światło cofania. Ale nie cofam się za dużo w ciemnościach, bo mieszkam w mieście, a tam są lampy uliczne.
~Pitek
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Komfort w skali 1-6 to 4 z plusem ,widoczność do przodu i na boki dość dobrze , do tyłu to raczej słabo chyba że fotel kierowcy jest całkiem w górze to jest ok. Lusterka niby duże ale jakoś średnio w nich widać.
~Bielas
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Przeciętnie. Do przodu całkiem spoko, na boki też. Słabo do tyłu. linia okien lekko idzie do góry przez co czasem można czegoś małego z tyłu nie zauważyć. Na szczęście auto niema wystającego bardzo tyłu. Da sie z tym żyć.
~ANTEK
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
jak umie się cofać na lusterka to bez uwag,widoczność do przodu to przy wzroście 188cm i opuszczonym siedzeniu do oporu trzeba zatrzymywać się daleko od świateł nad jezdnią gdy boczne zasłania inny pojazd.
~Marcin z Gdańska
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Do przodu o.k jest wysoki wszystko dobrze widać ale gorzej z tyłem,wysokie oparcie tylnich foteli,srodkowy zagłówek przysłaniają znacznie widocznosć cofać trzeba się raczej nauczyć na lusterka.
~jacek wielkopolska
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
widocznosc do tylu pozostawia wiele do zyczenia bardzo kiepsko.parkuje wiecej na czuja.nieraz mysle ze juz koniec a tam jeszcze metr miejsca.boczne lusterka wcale tego nie ulatwiaja
Dziennik kosztów dla Chrysler PT Cruiser MPV
7,7
12,5
11,9
~Sebol
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Przy poprawnym zainstalowaniu się w aucie i spokojnym podejściu wszystko jest dobrze widoczne. Nawet cofanie do tyłu po jakimś czasie jest ok
Chrysler PT Cruiser MPV