Lista ocen Chrysler PT Cruiser (51) - Ergonomia

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jasminka1981@tlen.pl
MPV 2.4 i 16V Turbo 220KM 162kW
Można się przyzwyczaić do większości rzeczy... Ale niektóre przyciski typu ogrzewanie siedzeń np. w przypadku skórzanych foteli jest nie do zobaczenia z racji bufiastego siedziska, które przysłania przycisk na tyle, iż nie można go zobaczyć po prostu zerkając w dół. Trzeba nauczyć się na pamięć gdzie jest hi gdzie lo , wymacać go i wcisnąć. Skoro przycisk jest nie widoczny - to po co jest podświetlony !? Otóż tego typu włączników nie...
~Wookash92
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
To chyba największa zaleta tego samochodu. Osobne (dźwigane) podłokietniki kierowcy i pasażera, miejsce na drobniaki, 3 gniazda ładowania z czego jedno w bagażniku. Bardzo dużo przestrzeni dla pasażerów, wysoki sufit. Siedzenia bardzo wygodne. W wersji ze skórzanymi siedzeniami, newralgiczne miejsca (które w czasie lata parzą od słońca), są obłożone materiałem, co też poprawia "chwyt" zwłaszcza na kanapie z tyłu, która jest bardzo śliska i bez...
~Tomasz
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Układ przycisków jest ergonomiczny i nie przekombinowane, tu jest prawie idealnie. Jedyne co przeszkadza, to że wycieraczka tylnej szyby ma swój przycisk pod radiem, a nie przy manetce. Panel klimatyzacji ma też głupie rozwiązanie polegające na tym, że zamiast przycisku A/C od klimatyzacji, mamy dwa zakresy prędkości nawiewu. 5 kresek z jednej strony pokrętła to nawiew bez klimatyzacji, 5 kresek z drugiej to nawiew z klimatyzacją....
~kris
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
pod kontem ergonomii i praktyczności wnętrza OK. Co prawda trzeba się przyzwyczaić do przycisków otwierania szyb na środku konsoli, ale było to dość praktyczne. Super system składania foteli, podwójnej podłogi, półki piknikowej itp. W tym miejscu również pozwolę sobie na porównanie do Żuka :) Ale bardziej pod kontem pakowności. Po wyjęciu siedzeń, można przeprowadzać całe domy
~jacek wielkopolska
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
bardzo dziwne umiejscowienie przelacznikow otwierania tylnych szyb.nieraz sie zdarza ,ze pasazer z tylu na kanapie niechcacy otworzy stopami okno z przodu podobna historia zamiast wlaczniki dac na drzwiach sa centralnie na konsoli a w ich miejscu projektant umiescil blokade drzwi wlacznik tylnej wycieraczki tez w dziwnym miejscu, na samym dole konsoli.reszta bez zastrzezen
~Pitek
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Wszystko jest tam gdzie powinno być przełączniki od elektrycznych szyb kwestia przyzwyczajenia ale po czasie wydaje się idealnym miejscem. Świetny pomysł to przenośna popiołka w czterech miejscach lub w rękę to jest to czego jeszcze nie spotkałem w żadnym aucie ale pomysł genialny.
~antimoon
MPV 1.6 i 16V 115KM 85kW
wszystko jak ma byc- wygoda, nigdzie woda się nie zbiera w zakamarkach i w związku z tym nie rdzewieje po zakamarkach- duży + siedze jak na tronie i wszyscy mi zazdroszczą, w sobotę na wsi każda by chciała sie przejechać ze mną...One maja dość golfów i banditiszmotorwagen z lat 80.
~mip.projekt@gmail.com
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
dużym minusem jest brak trzymania bocznego foteli podłokietniki, zanim się przyzwyczaiłem, utrudniały nieco zmianę biegów sprzęgło/zmiana biegów - nie jest idealnie podoba mi się: -wyższa perspektywa siedzenia -połączenie skóry z alkantarą -elastyczność silnika
~Bielas
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
wszystko na miejscu. Ale przełączniki od elektrycznych szyb są na środku a nie w naturalnym miejscu dla każdego człowieka na drzwiach. To może wprowadzać nieco zamieszania i wymaga przyzwyczajenia. Ale to auto miało być nieszablonowe.
~bzyk
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
Nie wiem, nie pasuje mi tu parę rzeczy, np. sposób włączania długich świateł, czuję amerykańską tradycję.. Ale rozplanowanie różnych konfiguracji ustawienia siedzeń jest niespotykany w innych autach!!! Przewoziłem nim już dużo mebli..