Lista ocen Chrysler PT Cruiser (48) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wookash92
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Cieknąca katastrofa. Notoryczne naprawy wycieków z każdego elementu, w którym znajdują się płyny. Silnik 2.0 jest nietrwały, wyrabiają się tłoki, bo są krótkie i z czasem dostają bicia bocznego. Psuje się dużo elementów, które nie są uznawane jako eksploatacyjne, czyli nie ma dostępnych żadnych części zamiennych. Np. przy wymianie rozrządu (wersja z hydraulicznym napinaczem), może się okazać że łapa od rolki napinacza ma luz. Koszt takiej...
~jasminka1981@tlen.pl
MPV 2.4 i 16V Turbo 220KM 162kW
Nic poważnego puki co, ani niczego się nie spodziewam. Odkąd kupiłem autko zainwestowałem w nie jakieś 2500 - 2800 zł. Wymieniłem rozrząd - w hurtowniach go nie ma trzeba samemu sprowadzić przez polskie sklepy internetowe z częściami do aut amerykańskich. Zamówiłem - następnego dnia zapukał kurier. Części 820 zł. montaż 840 - są z nim problemy jeśli chodzi o montaż. Wymieniłem świece, akumulator, przeczyszczona została klimatyzacja i kilka...
~pt:)
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Pomimo całej miłości do tego niepowtarzalnego auta muszę przyznać, że nie mogę polegać na nim. Raz wiązka elektryczna ta do komputera (brak komunikacji z autem) 650 zł w serwisie. Co chwila zawieszenie. Koszmar. Przełącznik wielofunkcyjny świateł 450 zł. Problem z odpalaniem zimą. Akumulator pada bardzo szybko. Pozostaje pych ale tylko do czasu gdy rozrząd nie padnie.
~Tomasz
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Tu ciężko mi powiedzieć - poważne usterki zdarzają się wbrew pozorom rzadko. Problem w tym, że jak już się zdarzą, to wtedy przeważnie jest już naprawdę drogo, a części nie ma. I za kilka lat trzeba wrócić na kolejny remont, bo Toyota to jednak nie jest. Najsłabszym punktem są silniki, szczególnie właśnie 2.0
~włascicielka
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Bez powaznych usterek-miałam tyko raz powazne uszkodzenie trabika-jakas czesc w kierownicy pękła i samochod wył przez pol godz az w koncu spalił się bezpiecznik-naprawa 1600zł wg mnie jest to wada samochodu i serwis powinien to zrobic za free..
~M. Tomaszów Lubelski
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
perforacja (rdza) blachy błotnika przedniego i tylnego na krawędzi Przełacznik zespolony. Brak świateł przeciwmgielnych z powodu przepalenia się styków. Pęknięcie rury łączącej turbosprężarkę z kolektorem ssącym
~POVERa
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
ciągle nowe awarie układu elektrycznego, najróżniejsze, ciągle przepalają się żarówki podświetlenia zegarów, bardzo szybko rozładowuje się akumulator, obluzowany przewód paliwowy za filtrem
~kris
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Baaaaardzo źle!!!! Drogie naprawy! Wtryski, pompy i inne cuda. Same najgorsze, czasochłonne i kosztowne naprawy! Na deser akumulator żelowy pod siedzeniem pasażera. Koszt 800 zł!
~sfera49
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Poważne awarie to nie w benzynie ! Kolega ma silnik diesla ,,Mercedesa" i stale narzeka na niego ,a to turbina ,a to popękane węże intercoolera itp.
~mip.projekt@gmail.com
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
na razie ok, w związku ze sportowym zawieszeniem, 18" felgami i jazdą po Wrocławiu.... muszę wymienić przednie amory, tuleje i końcówki drążków