Lista ocen Chrysler PT Cruiser (48) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Te auta są śmiesznie tanie - oczywiście z racji kontrowersyjnego wyglądu oraz dosyć słabej niezawodności. Dlatego jak ktoś szuka czegoś w miarę małego, ale do przewozu dużej ilości rzeczy, i to jest jego priorytet, a równocześnie przy tym chce mieć oryginalny samochód za małe pieniądze - to w tym wypadku jest to akurat bardzo dobry wybór. Dla całej reszty raczej odradzam. Jest tanio, ale też są problemy. Trzeba szukać tych części, martwić się...
~Wookash92
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
W 2021 roku trudno mówić o "jakości" patrząc na stan wszystkich PT Cruiserów. To samochody dla świrów, którzy są gotowi ładować w niego pieniądze, bo wygląd wynagradza im wszystko. Trudno też z tymi ludźmi dyskutować o PT Cruiserze, bo są nieobiektywni. Albo kupisz dwa PT za 3 tyś złotych i będziesz przekładać części z jednego do drugiego, albo ściągniesz jakiegoś w świetnym stanie ze Szwajcarii i może pojeździsz te 3 lata zanim coś się...
~antimoon
MPV 1.6 i 16V 115KM 85kW
rewelacja - kupa poduszek, klima, elektryka, wygoda i nawet dobra niezawodność. To wszystko z powodu nieiedzy. ale pamietajcie to amerykanie pierwsi zeryjnie produkowali auta. Czy Pt Cruiser to kalkulacja czy sztuka? Czy Bosh to artysta czy firma ? Czy ludzie patrzą na golfa 4 czy na Pt Cruisera na ulicy ? Lepiej być pięknym czy bogatym? Co było na początku?
~zzigi
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
tanie w zakupie nie najtansze w eksploatacji. taki urok tego auta. ale kupujac go liczylem sie z kosztami jego eksploatacji. na razie sie nie zawiodlem na nim i niech tak zostanie. jak chcesz to kup se VW lub BMW tyle ze za utzrymanie zaplacisz tyle samo i bedziesz wygladal w nim jak wszyscy
~Marcin
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
Śmieszna kasa za taką brykę. Natlukli tego 1300000 tys i tak ich mało na ulicach. Trzeba mieć odwagę by tym jeździć. Ci od heblowanej, niemieckiej, motoryzacji dostają uśmiechu na twarzy. Bezcenny moment, w tedy pojawia się, u nich, inteligentna mina.
~Bielas
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Jeśli mówimy o egzemplarzach z drugiej ręki to się tu sprawdza idealnie. Używanego można kupić już w granicach 10 000. A da się kupić taniej ale trzeba będzie posiedzieć i poświęcić Pitkowi trochę czasu i miłości.
~Romek
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
ZA Duzo zapłaciłem za ten samochód i jak obliczyc drugie tyle włozyłem w jego naprawe NIE NIE NIE NIE KUPUJCIE TEGO SAMOCHODU. Dobrze że Chrysler upadl bo takiego badziewia to nikt chyba nie produkowal i nie produkuje.
~mip.projekt@gmail.com
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
jest ok ja musiałem mieć koniecznie czarnego ze wszystkimi możliwymi dodatkami... myślę, że warto znaleźć dokładnie takiego jaki sprawi największą przyjemność z jazdy.... i dopłacić za nieco lepszą wersję i stan.
~A.
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Zależy który model. Mój w 2000 r. kupiony został za 120 000 w salonie, a teraz jego wartość to ok. 45 000. W porównaniu do nowych aut, mało elektroniki, brak automatycznej klimatyzacji, ESP, komputera pokładowego, tylko 4 poduszki.
Dziennik kosztów dla Chrysler PT Cruiser
7,7
12,5
13,7
~Pitek
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Cena jak na rocznik i stan jest bardzo atrakcyjna , stan aut przeważnie bardzo dobry głównie dlatego bo małolaty unikają tego auta , chyba że jeździła sknera autem to jest mało ciekawie .