Lista ocen Chrysler Saratoga 3.0 143KM 105kW 1989-1995 (7)

~Kamil
Sedan 3.0 143KM 105kW
Ten samochód naprawde rzuca się w oczy,klasyczny,elegancki kształt,bardzo podoba mi się wnętrze(u mnie w jasno i ciemnoszarych welurach)-jest bardzo przytulny,szczególnie wieczorem przy podświetlonej desce.Jak każde auto posiada mankamenty,lecz oboje z żoną nie chcemy zmieniać na inny,choćby i bardziej ekonomiczny. Saratoga ma duszę.
~saratogafan
Sedan 3.0 143KM 105kW
Mam wersję z automatem - samochód bardzo dobrze się zbiera, nie ociąga, szybko reaguje na pedał gazu. Pracuje równo, brzmi dość rasowo - szczególnie przy wyższych obrotach. Ogólnie, bardzo dobra jednostka, choć oczywiście łakoma na paliwo. (Silnik)
3,4
~salsolo@onet.poczta.pl
Sedan 3.0 143KM 105kW
Myślałem, że amerykanie z japończykami będą produkować lepsze wyroby. A już maksymalnie zawiodłem się na zawieszeniu, które powinno byc komfortowe, a telepie jak w rajdowym aucie. Plastiki na wcisk, w środku skrzypią jak we francuzach. Dobra jest elektryka i elektronika, nie psuje się, nie zalewa wodą. Zbyt duży promień skrętu. Niezły start, ale od 160 km/h już się buja a nie przyspiesza.
~oli bogat
Sedan 3.0 143KM 105kW
Saratoga jest autem pieknym,przestronnym i nie zawodnym.
~Paweł S.
Sedan 3.0 143KM 105kW
za tą cenę nic lepszego Europejskiego się nie kupi Poprostu polecam ludzie w BMW poprostu zazdoszczą jak ich wyprzedam bez żadnego problemu, no i ten komfort, ale trzeba uważać na blachę bo leci no i wydech
~rrozenkiewicz@student.ath.bielsko.pl
Sedan 3.0 143KM 105kW
13l gazu na 100km10l benzna 100km-czesci niezbyt drogie (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,8
~Adam