Lista ocen Chrysler Sebring I Coupe 2.5 V6 165KM 121kW 1994-2000 (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rodeus@o2.pl
Coupe 2.5 V6 165KM 121kW
Według mojej oceny Sebring zasługuje na 5 z małym minusikiem. Minus za zbyt niskie zawieszenie z przodu oraz ograniczoną widoczność z tyłu. Tak ogólnie to rewelacja. Atrakcyjny wygląd, ekonomiczny, wygodny, bezobsługowy. Co chcieć więcej! Pomyślał by kto, że za takie pieniądze można kupić takie cacko!!! Cieszę się, ponieważ dołączyłem do rzeszy miłośników tego auta. Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na drodze!! Polecam i pozdrawiam. HEJ.
~piotrb69@op.pl
Coupe 2.5 V6 165KM 121kW
Samochód jest sprowadzony z Canady (dlatego licznik jest w kilometrach), mimo swoich lat na drodze dalej wygląda fajnie. Muszę zainwestować w zawieszenie, ale na tych drogach to normalne. Konfort jazdy dalej przewyższa większość nowych aut europejskich (poniżej 50/60 000)
~MAXKOW
Coupe 2.5 V6 165KM 121kW
jesli chodzi o wyglad ok autko jest komfortowe ma duzo miejsca w srodku jezeli mialbym polecic to tylko z manualno skrzynia biegów(zadkosc) sam silnik 2.5 v6 (Mitsubisi) zadnych zastrzezen
~zielakk@msn.com
Coupe 2.5 V6 165KM 121kW
auto perfect do bliskiej i dalekiej trasy po pokonaniu 1400 mil nie bylo zmeczenia wywolanego brakiem komfortu w aucie .nowe kosztowalo 18500 $ niska cena jak na toki rodzaj auta
~darry dooman
Coupe 2.5 V6 165KM 121kW
na prawde autko swietnie sie prezentujace, zdjecia nie oddaja nawet 5% tego jak wyglada w rzeczywistosci
~Chrysler Sebrong 2.5 V6 :D
Coupe 2.5 V6 165KM 121kW
SUPER kto wie jak to wyglada to wie ze super sie prezentuje
~Robert
Coupe 2.5 V6 165KM 121kW
super ... bardzo malo aut takich w polsce wiec sie rzuca w oczy
~patryk
Coupe 2.5 V6 165KM 121kW
mozna sie w aucie zakochac,naprawde swietny zakup
~Robert {;
auta jedrza takie w polsce 3 moze 4 wyruznia sie