Lista ocen Chrysler Sebring II (21) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jkalinski@gmail.com
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Ceny części - drogo. Roglądać sie na eBay. Przykładowo wymieniałem dwie przednie piasty (łozyska juz miały luzy), cena w polsce 360 - 410 zł sztuka. Na eBay jedna kupiłem za 15$ drugą za 33$ przesyłka do kraju 42$ razem wszystko wyszło 132$ --- nie kometuję bo i nie ma co cena mówi sama za siebie -- troche pogrzebać i wszystko się znajdzie, wystrzegać sie tanich zamienników (np. przednie tarcze ham Centric Pad) nie opłaca się
~Witolo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Brak jakichkolwiek usterek, odpukać, jak na razie. W związu z tym, że przez półtora roku używania nie miałem jakiejkolwiek usterki ani drobnej ani innej nie mogę podać trzech najbardziej uciązliwych usterek. Jedyne co wiem to brak regularnej wymiany oleju i filtru oleju, może spowodować usterkę panewek i zniszczyć silnik.
~marcin t.
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
jak na razie nic poważnego się nie zepsuło (jeżdżę ponad 2 lata). auto zawsze odpalało, nawet w zeszłoroczne mrozy po -25st. nigdy nie zatrzymało się. nigdy nie była potrzebna pomoc drogowa.
~Szogun
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Byliśmy nim w Pradze, Rzymie, Toskanii, byliśmy w Chorwacji... Nie przydarzyło nam się nic, co by nam zatrzymało auto. Tak samo w trakcie codziennej eksploatacji.
~kosula
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
tak jak pisalem, u mnie wystepuja problemy z zawieszeniem poniewaz auto ma delikatny uklad jezdny nie dostosowany do polskich wertepow. U nas to trzeba jezdzic uazem :/
~tomiasty
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
brak poważnych usterek, zużyły się oryginale amortyzatory (po 11 latach i 90 tys km miały sprawność ok 50%), ich wymiana kosztowała 1200 zł/kpl
~staś nel
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
ja dbam o to autko jak o najwierniejszą żonę, więc odpłaca się bezawaryjnością. spokojnie mogę wyjechać do hiszpanii i wiem, że nim wrócę.
~Antoine
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
żadnych poważnych awarii do tej pory (raz automat szarpał - trzeba było dolać oleju :) )
~Mietek Podnietek
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Brak. Przy odrobinie dbałości auto odwdzięcza mi się jak na razie bezawaryjnym użytkowaniem.
~Patryk
Coupe 3.0 V6 24V 203KM 149kW
Jak dotąd brak usterek. Wymieniłem jedynie eksploatowane elementy: klocki, wycieraczki, olej.