Lista ocen Chrysler Sebring II (33) - Silnik

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jkalinski@gmail.com
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Swietnie mruczy, miełem wczesniej Mondeo V6 tamten był cichszy i nie było tak slychać efetu brzmienia \"V\", tu jest strasznie milutkie mruczenie. Przy przełaczeniu skrzyni na \"3\" pokazuje pazurki, przspieszenie od 120 - 180 świetne, szkoda, że ograniczono elektronicznie szybkość do 205 ale to może i dobrze bo zawieszenie jest miękkie i na zakrętach dla niewprawnych może stanowić problem
~Patryk
Coupe 3.0 V6 24V 203KM 149kW
Silnik bardzo dobry, niezawodny od Mitsubishi Eclipse. Nie wytężony, więc ciężko bedzie go zajeździć. Auto ma zapas mocy, podczas jazdy z prędkością 120-140km/h nie ma problemu by mocniej przyśpieszyć, np w celu wyprzedzenia. Przyśpieszenie w każdym przedziale prędkości bardzo dobre. Kolesie z Golfa mogą tylko popatrzeć na tylne światła. Jak dotąd żadnych problemów, zero napraw.
~bartek
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
straszono mnie slabym, plaiwożernym silnikime. jestem nieslychanie pozytwnie zaskoczony, silnik ma mily \"pomruk\", kiedy trzeba porządnie przyspiesza...nie jest to może nadświetlna ale w zupełności wystarcza. jest to wersja TSi co podobno oznacza pare koni więcej jednak nie mam co do tego pewności.
~marcin t.
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
silnik jest rewelacyjny. przyspieszenie bez zarzutow, ale na najwieksze slowa uznania zasluguje jego DŹWIĘK. to po prostu niesamowite jak on przyjemnie \"chrupie\" 5/5 :)
~Arek
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Mam autamata, na wzniesieniach czasami brakuje dobrego przeskakiwania między biegami i trzeba włączać tiptronic. Ale ogólnie 203 km robią robotę.
~Mietek Podnietek
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Ten silnik przy tym aucie to jest złoty środek. Ponad 200KM ciągnie autko żwawo do przodu. Chociaż przydałoby się może jeszcze z 50 dodatkowych KM.
~ Krzysiek
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
przyzwoicie przyspiesza chociaż troszkę za słaby do dynamicznego wyprzedzania! ładnie mruczy choć niektórym może to przeszkadzać kwestia gustu!
~kixi4@wp.pl
Coupe 3.0 V6 24V 203KM 149kW
Na wolnych obrotach nie słychać silnika, ale najlepszy dźwięk silnik wydaje przy ruszaniu i przy 6000obr/min... Silnik bardzo elastyczny
~Szogun
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Jeśli Sebring, to tylko z silnikiem 2.7. Pozostałe są troszkę za słabe do tego modelu. I koniecznie z automatem.
Dziennik kosztów dla Chrysler Sebring II
7,1
~kocyk
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Silnik trochę za słaby jak na tak duży samochód , rekompensatą jest jego bezawaryjność , prostota budowy i nieduży koszt eksploatacji.