Lista ocen Chrysler Sebring II (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mietek Podnietek
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Auto, w którym można się zakochać. Te auta są relatywnie tanie. Za te pieniądze można kupić BMW 3 cabrio, Peugeota 206CC, itp. masówkę. Nie dostaniemy tak oryginalnego jak Sebring auta, które 87% przechodniów i innych kierowców zauważy na ulicy. W ogóle porównywanie BMW 3 cabrio albo Opla byłoby pomyłką - błędem logicznym. Za ok 25tys dostajemy limuzynę cabrio. Sylwetka urzeka, tył jest po prostu wspaniały. Z perspektywy kierowcy jadącego z...
~Witolo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Sprowadzilem auto w lipcu 2008 (dotarło do Polski) całą akcję rozpocząłem w połowie maja. mimo, ze koszty pośredników, transportu, cła , akcyzy i przerobienia świateł podwoiły cenę, to w Polsce za te pieniądze mógbym sobie kupić dwuletniego forda fokusa z przebiegiem, który na pewną był \"robiony\" i z \"niejasną przeszłością\".
~wlcasa@interia.pl
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Kupiłem nowy w salonie w Hiszpanii i za te (a nawet większe)pieniądze nic lepszego bym nie kupił. Nie ma w nim błyskotek i komputera, ale za to napakowany jest urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo. To jest samochód żony, ale niechętnie oddaję jej kierownicę, gdy jedziemy razem. Doskonałe radio/cd i 6 głośników.
~staś nel
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
auto jest w 100% warte cen. wszedłem z ciekawości na allegro i ceny są śmieszne. biorąc pod uwagę, że każdy z sebringów II ma klimę, elektryczne szyby, lusterka (i podgrzewane), wspomaganie, elektryczny fotel, abs,... hehe nieważne. AUTO JEST PO PROSTU WYPOSAŻONE (jak to auto z juesej).
~ Krzysiek
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
za takie śmieszne pieniądze taki statek! niema o czym w ogóle rozmawiać a do tego amerykański styl! trzeba być kretynem skończonym żeby kupić za taką samą kwotę 6 lat starsze niemieckie badziewie projektowane przez drwali pół muzgów! miałem bete7 więc wiem o czym mówię
~Largo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Dla mnie jakość na 6 w porównaniu z innymi nowszymi samochodami jakie miałem ten jest naprawdę godny polecenia. U mnie w całości samochód w oryginale jednie fabryczny akumulator został wymieniony przez poprzedniego właściciela po 10 latach eksploatacji.
~paticzak
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Jeśli mam się wypowiedzieć o cenie, to tez byłam w sunie zaskoczona, bo liczyłam się z tym, że będą droższe, natomiast nieufność polskich kierowców powoduje, że są to samochody stosunkowo tanie w stosunku do marek europejskich z tych samych roczników.
~tomiasty
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Bardzo dobry stosunek jakość cena! Po 11 latach i 100 tys km auto wciąż wygląda bardzo świeżo , nie jest zmęczone jak inne amerykańskie auta z epoki. Po części to zasługa bezwypadkowości auta i jednego właściciela.
~Hubert Łódź
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Te auta są coraz tańsze, pewnie dlatego że ich jakość jest bardzo kiepska. Piękne auto dobra cena za młody rocznik. Trzeba je bardzo dokładnie sprawdzić przed zakupem, głównie działanie skrzyni biegów i stan zawieszenia.
Dziennik kosztów dla Chrysler Sebring II
7,1
~renzor@canpol.pl
Cabrio 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Auto kosztowalo 125 000 zl, wyposazenie jest bardzo bogate, jedyne do czego moge sie przyczepic jest wada lakieru na prawym blotniku, w aucie za dosyc spore pieniadze nie powinno sie takie cos zdarzac.