Lista ocen Chrysler Sebring II (9)

~ Krzysiek
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
dobre wykonanie! dobra jakość materiałów! mój to akurat wersja na rynek usa! ale niska awaryjność i przyjemność z jazdy!
2,2
~MichalPOZNAN
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
silnik glosny, mozna powiedziec nawet ze "ryczy". Niestety po 90tys km nadawal sie do generalnego remontu! (Silnik)
~precious1979
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
jak na samochód z 2,4 silnikiem, osiagi ma bardzo mierne. (Silnik)
~XYZ
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Samochód przykuwajacy uwagę, ze względu na swoją oryginalnosc, typowy "amerykaniec". Silnik ma bardzo ładny dźwięk, skrzynia chodzi bardzo równo. Jeśli ktoś chce sedana, który pięknie wygląda w środku, jest świetnie wyciszony, to w tej cenie niech sobie kupi Lagune a nie Sebringa. Polecam dla każdego kto lubi amerykańskie samochody a nie chce wiele wydawać na koszty podróżowania i utrzymania
~XYZ
~nick
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Nie miałem z nim żadnych problemów z silnikiem a jeżdżę już parę miesięcy. (Silnik)
~sallyb
3,2