Lista ocen Chrysler Sebring II Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW 2000-2006 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Witolo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Wszystko w jak najlepszym porządku, wprawdzie jakbym chciał się do czegoś doczepić totaki samochód mógłby mieć trochę większy bagaznik (po wstawieniu baku na LPG) z 490 litrów zmalał o jakieś 70 (niestety 5 cm wystawał zbiornik z miejsca na koło zapasowe) więc po podniesieniu o 5 cm całości (za pomocą styropianu) i wyrzuceniu koła dojazdowego z miejsca na koło do bagażnika w sumie straciłem jakieś 80-90 litrów. Gdyby bagażnik miał np 600...
~jkalinski@gmail.com
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Fajne autko rodzinne i tak je należy traktować. Na eBay można kupić komputer pokładowy z wbudowanym kompasem, instalacja bejecznie prosta (wszystkie kable wyprowadzone za zaślepką) pokazuje m.in. zużycie paliwa, są lepsze radia do kupienia (np. na 6 płyt CD można dostać za ok 75$, pośledzić eBay
~Magda
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
No coz moge powiedziec , bardzo lubie moje autko, a w zimie to juz zupelnie nigdy nie mialam problemow a tu potrafi snieg sypnac, wszedzie wjezdza i sie nie buntuje duzo miejsca i wogole fajne jest :))))
~inzbych@hotmail.com
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Samochod reprezentacyjny, doskonały dla mężczyzny statecznego. Wspaniałe osiągi trakcyjne, komfort wymarzony, samochód w każdym calu godny polecenia. Wersja USA.
~Mm
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Autko bardzo wygodne z racji wieku ma swoje kaprysy ale wszystko idzie ogarnąć pod domem samemu nie znając się zbytnio na mechanice
~leejones@op.pl
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
zaskoczony jestem łatwością prowadzenia tego samochodu, co z jego komfortem i wspaniałymi osiągami stanowi bardzo duży atut
~Largo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Samochód super kto ma lub miał to wie. Dla mnie najlepszy bo jest jak nowy 5 lat bez żadnych awarii i napraw.
~radek
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
samochod w porzadku tylko ze w niemczech w warsztatach chryslera skore z czlowieka zdzieraja
~Lukasz z TO
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Auto sprawuje sie bez problemow, dwie malutkie usterki usuniete na gwarancji. Oby tak dalej
~Mario
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
bez usterek, duży komfort, automat rewelacja
Chrysler Sebring II Sedan