Lista ocen Chrysler Sebring III Sedan 2.4 175KM 129kW 2007-2010 (5)

3,2
~Nemo
Sedan 2.4 175KM 129kW
W gruncie rzeczy to jestem zadowolony. Auto fajnie wygląda i robi wrażenie. Jest ich mało na polkskim rynku dlatego można się wyróżnić. To moje pierwsze auto ze skrzynią automatyczną może dlatego jestem pod jego urokiem.
~wiltos157
Sedan 2.4 175KM 129kW
Ze wszystkich samochodow jakie mialem do chwili obecnej napisze tylko jedno najlepszy jaki do tej pory mialem i jestem bardzo zadowolony.To inny samochod ,wyrozniajacy sie, masz wrazenie ze jedziesz czolgiem (czujesz sie bezpieczny) wielki na zewnatrz wielki w srodku nastepny tez bedzie amerykanski te samochody mi sie podobaja maja styl i dusze to nie niemieckie wszystkie takie same czy japonskie papierowe
~artur_39
Sedan 2.4 175KM 129kW
Przejechałem nim ponad 60 000 km, naprawdę udany samochód pod wieloma względami: bezawaryjny, duży i wygodny, ekonomiczny, bezpieczny, zwracający na siebie uwagę. Jest to kolejne moje auto z USA ale z żadnego nie byłem tak zadowolony.
~gal
Sedan 2.4 175KM 129kW
Ciekawe auto a komfort mercedesa, z dużą przestrzenią bagażową oraz pasażerów. Interesujące i bogate wnętrze. Niektórym może się nie podobać charakterystyczna maska bądx wysoki tył albo spora ilość chromowanych dodatków w środku oraz masywna deska rozdzielcza. Są gusta i guściki
~Alex
Sedan 2.4 175KM 129kW
Jest super.! Zadnych poroblemow, zadnych napraw ,b. cichy, , dobre przyspieszenie, ekonomiczne zuzycie paliwa przy umejetnej jezdzie. Pelny komfort jazdy.
Chrysler Sebring III Sedan