Lista ocen Chrysler Stratus I Cabrio (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~peterson2003@wp.pl
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
Generalnie nie ma się do czego przyczepić, poza jedną rzeczą - włącznik świateł awaryjnych. Czemu nie jest gdzieś na konsoli, tylko schowany za kierownicą. Już raz mi się zdarzyło, że przełączałem awaryjne i rękę wsadziłem przez kierownicę... przy skręconych kołach. Chciałem wyprostować kierunek jazdy i ręka mi zablokowała :) Na szczęście na placu i przy małej prędkości. Oprócz tego podłokietnik, schowek, przyciski i włączniki na miejscu.
~Born2ball lordof8rings@go2.pl
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
Wszystko jest umiejscowione na swoim miejscu, chyba nie ma sie do czego przyczepic. Mamy wygodny podlokietnik, pokretla przyciski pod reka, switla w kierunkowskazie, nigdzie nie trzeba siegac. Elektryczne przyciski od fota, lusterek w dobrych miejscach, co tu duzo mowic. Wygoda.
~Anna S.
Cabrio 2.5 V6 163KM 120kW
Wszystko pod ręką. Widoczne zegary. Dla mnie to i tak radio najważniejsze choć brak takiego włącznika który przycisza radio jak się rozmawia przez telefon, ale guzik ściszania chodzi dość szybko więc można sobie poradzić.
~rambo
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
wszystkie najczesciej uzywane przelaczniki pod reka przyjemny jest sciemniacz podswietlenia zegarow ktory umieszczono w dzwigni kierunkow bo mozna w kazdej chwili wygodnie sciemnic lub rozjasnic kokpit
~Rymek89
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
Auto jest ergonomiczne, wszystko jest pod ręką, tak jak ma być.
~milantorun@interia.pl
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
wielkość i jakość kierownicy to porażka...reszta jako taka
~Robson
Cabrio 2.5 V6 163KM 120kW
OK, wszystko w zasięgu ręki.
~JBeck
Wszystko pod ręką.