Lista ocen Chrysler Stratus I Cabrio (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Born2ball lordof8rings@go2.pl
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
To jest limuzyna w cupe. Znajdzie mi 2gi cabriolet, gdzie z tylu i z przodu bedzie tyle miejsca ! Nogi mozna wyprostowac i jest po prostu wygoda. Auto jest duze i ma duzo przestrzeni w srodku, moga w nim siedziec wygodnie 4 osoby. Co ciekawe, po jakiejs 2h jezdzie Audi a6 przesiadlem sie do Stratusa i doszedlem do wniosku, ze w a6 jest ciasno..a to przeciez jest limuzyna. Pod wzgledem przestrzeni Stratus jest bezkonkurencyjny.
~peterson2003@wp.pl
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
Nie ma takiego drugiego kabrio. Sam mam 196cm wzrostu, a jechałem z trzema osobami na pokładzie 100km i nikt nie narzekał ani przez chwilę na brak miejsca. Jest to największe kabrio na rynku - prawie 5m robi swoje. Do samochodu zapakujemy 4 osoby i 4 torby podróżne (powiedzmy, że takie mniejsze :)) Bo bagażnik też jest jak na kabrio wielki :)
~Robson
Cabrio 2.5 V6 163KM 120kW
Rewelacyjna. Tylna kanapa w porównaniu do innych cabrio ma wiele miejsca na nogi. Przydałyby się zagłówki na tylnej kanapie (modele 1996 nie mają, nie wiem jak późniejsze)
~rambo
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
nie znajdziecie drugiego takiego cabrio zeby spokojnie mogly jechac 4 osoby (na tyle jest auto zarejestrowane) i mogly wiezc kazda z nich po torbie w bagazniku
~Rymek89
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
W aucie jest kupa miejsca! Zero ciasnoty, wylegiwanie się podczas dalekich podróży gwarantowane! :)
~łuk21
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
jedno z większych cabrio dostępnych w relatywnie rozsądnej cenie
~milantorun@interia.pl
Miejsca od groma,choć cabrio jest na 4 osoby- uważam to za bezsens
~Scooby
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
Miejsca od groma :) Można leżeć, a z tyłu jeszcze mają miejsce ;)
~Anna S.
Cabrio 2.5 V6 163KM 120kW
Jako kierowca mam dużo miejsca, ale widzę, że pasażerowie też nie narzekają
Dziennik kosztów dla Chrysler Stratus I Cabrio
~tomi
Cabrio 2.5 V6 163KM 120kW
luksus jak za te pieniądze autko to pozytyw
Chrysler Stratus I Cabrio