Lista ocen Chrysler Stratus I Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW 1995-2000 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej 0609363849
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
wyglada wspaniale w srodku za duzo plastiku wiele rozwazan technicznycznych dopiero sa wprowadzane w europie od paru lat duzo czesci wystepuje w kompecie jako calosc np lozysko kol przednich jest razem z piasta 650zl w serwisie chryslera a w hurtowni 780zl a ja kupilem za 200 nie wiem czemu to auto jest tak malo wycenioneprzez eurotax
~pawelec3000
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
Główny i odczuwany przy codziennej jeździe mankament to drgania przenoszone z silnika na kierownicę. Ogromną cierpliwością i ekwilibrystyką trzeba wykazać się podczas zmiany żarówki przedniej lewej lampy (potwornie mało miejsca). Auto kupiłem od dealera w 2000 roku z przebiegiem ok. 70000mil. Do tej pory nie
~Andrzej
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
Nigdy nie narzekałem. Żadnych niespodziewanych awarii. Trzeba dbać o wymianę różnych części na czas. Doskonały zarówno na długie trasy, jak i miasto (automat). Dosyć drogi w eksploatacji, ale nie jest to zaskoczeniem.
~Dzidek primatech@op.pl
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
jego wygląd i charakter wynagradza wszystkie braki. ale żeby wyszukać nie bity i nie przerabiany egzemplarz, trzeba się mocno naszukać.
~Cezarya
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
Dosyć dobry samochód. Miło się nim jeździ. Dobrze pracuje zw instalacja gazowa. Jedynym mankamentem są dosyć słabe hamulce.
~Michal C.
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
to najlepszy samochodzik jaki mialem, nie zamienilbym go na inny model, mimo ze Kasia K. cos o tym spiewala:)))
~arnii1
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
Super autko za niewiwlką kasę , piękna stylistyka , silnik pięknie pracuje na sekwencyjnej instalacji gazowej .
~handel@tarpom. rix.pl
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
jeżdże nim 3 lata, bez usterkowo, no może trochę słabe hamulce, serwis niestety w salonie mercedesa.
~misiek
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
jak go zobaczyłem pomyślałem ładny, jak się przejechałem musiałem go mieć
~janusz kuj.pomorskie
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
każdemu polecam o ile lubi amerykana
Chrysler Stratus I Coupe