Lista ocen Chrysler Stratus I (28) - Ergonomia

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~peterson2003@wp.pl
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
Generalnie nie ma się do czego przyczepić, poza jedną rzeczą - włącznik świateł awaryjnych. Czemu nie jest gdzieś na konsoli, tylko schowany za kierownicą. Już raz mi się zdarzyło, że przełączałem awaryjne i rękę wsadziłem przez kierownicę... przy skręconych kołach. Chciałem wyprostować kierunek jazdy i ręka mi zablokowała :) Na szczęście na placu i przy małej prędkości. Oprócz tego podłokietnik, schowek, przyciski i włączniki na miejscu.
~dakrzyzanowski@tlen.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
fotel kierowcy srednio wygodny, umieszczenie wlacznika awaryjnych swiatel fatalny (za kierownica, na kolumnie), jeden rzad w wyswietlaczu dystansu, klima bez mozliwosci nastawienia konkretnej temperatury, brak seryjnego termometru, brak wskaznika zapalonych swiatel mijania (albo u mnie cus padlo)
~Born2ball lordof8rings@go2.pl
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
Wszystko jest umiejscowione na swoim miejscu, chyba nie ma sie do czego przyczepic. Mamy wygodny podlokietnik, pokretla przyciski pod reka, switla w kierunkowskazie, nigdzie nie trzeba siegac. Elektryczne przyciski od fota, lusterek w dobrych miejscach, co tu duzo mowic. Wygoda.
~K.Tomasz
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Auto jak na te lata jest kształtem niesamowite, sportowy sedan, tak bo jest jeszcze wersja sedana z tych lat. Odpowiednik Dodg Stratus te same parametry i te same kształty za wyjątkiem znaczka. Uwagę przykuwają światła bardzo dobrej jakości.
~Anna S.
Cabrio 2.5 V6 163KM 120kW
Wszystko pod ręką. Widoczne zegary. Dla mnie to i tak radio najważniejsze choć brak takiego włącznika który przycisza radio jak się rozmawia przez telefon, ale guzik ściszania chodzi dość szybko więc można sobie poradzić.
~rambo
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
wszystkie najczesciej uzywane przelaczniki pod reka przyjemny jest sciemniacz podswietlenia zegarow ktory umieszczono w dzwigni kierunkow bo mozna w kazdej chwili wygodnie sciemnic lub rozjasnic kokpit
~Hadesss
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Wygodny podłokietnik ze schowkiem podręcznym i dobrze wyprofilowane obicie drzwi nie męczy rąk podczas jazdy. Mały schowek od strony pasażera - uwarunkowane umiejscowieniem tam tam poduszki powietrznej.
~Michal C.
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
wszystko na swoim miejscu...no i ten podlokietnik...nic dodac nic ujac...choc i znajda sie napewno tacy, dla ktorych ...ehh no wiecie:)))
~Hadesss
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
łatwy i wygodny dostęp do paneli, chociaż przycisk świateł mogłby zostać zamontowany na panelu a nie na kolumnie kierownicy
Dziennik kosztów dla Chrysler Stratus I
~PistonPL
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
wygodnie, wszytko pod ręką cięzka sprawa z wymianą firmowego radia choć samo w sobie jest ok ale brak CD (pozostaje tylko zmieniarka)