Lista ocen Chrysler Stratus I (36) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~apli80
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
1. Wspomniana skrzynia biegów - zakup używanej w cenach przyzwoitych, lecz aby ją wymienić trzeba rozebrać całe przednie zawieszenie i wyciągnąć łącznie z silnikiem. aha silnik i skrzynie odkręcasz a karoserię podnosisz do góry bo inaczej nie da rady. 2. Maglownica, ale wymieniłem przy okazji jak robiłem skrzynię. działała, ale na dziurach coś tam lekko dzwoniło. Używana kosztuje 180 -300 zł. 3. korozja jednego nadkola (bąble) oraz rantu...
~onet_waz471@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
byla tylko jedna akumulator pad (powiecie ze to drobiazg) k***a kto wpadl na pomysl by umiescic akumulator za prawym przednim nadkolem!! niech go H*j strzeli w ten glupi leb zeby go wyjac trzeba sciagnac kolo pozatym ma sroby z boku !!! nigdzie nie moglem dostac takiego a zwykly nie pasowal bo tam niema miejsca na zwykly !!! zreszta ja hcialem conajmiej 75 bo pod inst audio wiec musialem przeniesc go do bagaznika i ciagnac kable grobosci fi...
~Kaczoreks
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Uszczelka pod głowicą po 100-140kkm pada w tym silniku na bank (wada fabryczna). Dopiero po 98/99r montowano fabrycznie metalowe uszczelki "MLS" (Multi Layer Steel gasket ).Oczywiście wymieniana jest już na MLS. Samochód na szczęście nie zostaje unieruchomiony,dojeżdża o własnych siłach do warsztatu;) Innych poważnych awarii jak do tej pory nie było odpukać.
~Rymek89
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
Szyby w drzwiach w wersji cabrio mogą się rysować. W drzwiach są takie elementy dociskające które korodują, i przez korozję szyba jest rysowana. Półka akumulatora pod lewym nadkolem potrafi skorodować. Czasami może polecieć pompa wspomagania. Cabrio: W starych dachach mogą się robić pęknięcia.
~Michal C.
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
jedynie awaria skrzyni biegow ( pakiet AT - elektrozawory + sterownik ) info dla kupujacych automat, zanim kupicie sprawdzie autko nagrzewajac silnik do wysokiej temperatury...jesli wystapi przypadek przelaczenia autka w tryb awaryjny ( jazda tylko na 2 biegu to odpuscie sobie zakup!! )
~Hadesss
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
tradycyjnie: - pompa paliwa (nie dopuszczać do całkowitego opróżnienia zbiornika !!!) - pierścień ABS (do nabycia tylko nowy w komplecie z półosią za ok 2500 PLN w salonie lub szukać samego używanego 150 - 300 PLN - wearto wymienić od razuu czujniki ABS.
~K.Tomasz
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Każde auto się psuje. ale to akurat nie tak często, bardziej wymieniasz części które się wyeksploatowały przez polskie drogi- zawieszenie które tanie nie jest ale w pełni dostępne( są zamienniki dobrej jakości i po rozsądnej cenie)
~activator1
Cabrio 2.5 V6 163KM 120kW
Urawałem wahacz w wycietym przez nasze służby drogowe asfalcie, zanim sie o tym dowiedziałem , przejeżdziłem z 2 tygodnie i jeszcze żyję...To chyba pozytywnie świadczy jednak o jakości materiałów użytych do produkcji tego auta...
~Hadesss
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Wszystko zależy od podejścia do pojazdu. Dbać, dbać i jeszcze raz dbać. No i eksploatować z rozsądkiem. Zanim kupisz takie auto, sprawdż je dokładnie , najlepiej u rzeczoznawcy a nie opieraj się na opii warsztatów.
~lukasz1980/full/
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
takze brak-regularnie po zakupie auta wymienilem olej,filtry swiece przewody,pasek rozrzadu, chociaz znan historie auta kupione od kuzyna powymienialem co trzeba jezdze i nie narzekam