Lista ocen Chrysler Town & Country III 3.8 V6 166KM 122kW 1995-2001 (24)

~Tomek rrtzales@ar.krakow.pl
Van 3.8 V6 166KM 122kW
Najważniejsze, że cała rodzina jest zadowolona z tego auta. Każdy ma swoje miejce i jest mu wygodnie w czasie krótkich i długich rodzinnych wyjazdów. Często zabieramy jeszcze kogoś ze sobą i nawet w 8 osób można wygodnie podróżować (do pierwszego policjanta). Bardzo lubię to auto prowadzić, sprawia mi to wielka frajdę i z niechęcia wysiadam z niego. Jeżdziłem do tej pory Fordem Galaxy, Espacem i Straym Voyagerem (krótkim i dieslem- silnik...
~schabolub
Van 3.8 V6 166KM 122kW
Bardzo wygodne, ogromne auto. Niech nikt nie wierzy w bajki o problemach z parkowaniem w mieście. Jeźdzę nim prawie rok i parkuję tak samo jak inni. Nie jest bardziej awaryjne od innych, opowieści o tym, jak usterkowe są \"amerykany\" też nie mają pokrycia.
~ADAM
Van 3.8 V6 166KM 122kW
POLECAM ALE TYLKO Z ZA OCEANU. SAM CZEKAM NA NOWY Z USA ALE ZA 2 LATA JAK BEDA JUŻ W NORMALNEJ OFERCIE HYBRYDY
~seba z gdyni
Van 3.8 V6 166KM 122kW
ciągłe problemy mimo remotu szarpie,przerywa łapie poślizg (Skrzynia biegów)
2,3
~Wojtek
Van 3.8 V6 166KM 122kW
Bardzo twarde tylne zawieszenie na resorach piórowych jak w żuku. (Układ jezdny)
3,4
~tomek z Warszawy
Van 3.8 V6 166KM 122kW
Może trafiłem egzemolarz wyjątkowy, po wietnamczyku, ale koszt naprawy przekroczył już koszt zakupu i samochód odstawiłem znów do naprawy. Sam nie wiem jakim cudem w lecie pojechałem na wakacje do Włoch i szczęśliwie wróciłem, Holwnik mnie ściągał z trasy już 4 razy. Jeszcze nie remontowałem silnika i ale sie uparłem bo jak jeździ ten samochodzik to jest super. (Stosunek jakość/cena)
~slawek3110
Van 3.8 V6 166KM 122kW
Silnik cichy,mógłby być troszkę mocniejszy.Dzięki łancuchowi rozrządu praktycznie bezobsługowy. Wystrzegać sie diesla z krórym Włosi sie nie popisali. (Silnik)
~maciejn@wa.onet.pl
Van 3.8 V6 166KM 122kW
zużycie około 11 litrów na taki wielki samochód i duże prędkości (autostrady niemieckie) jest niewielkie. Warsztat kosztuje za to sporo! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Zimel
Van 3.8 V6 166KM 122kW
autko sie zamiata jak na automat pod warunkiem,że dobrze go rozkrecamy (Silnik)
~Mietek
Van 3.8 V6 166KM 122kW
skrzynia super warunek dbanie a jak jest gaz to tylko z duzej pólki bo przy złej wybranej opci montażu gazu najbardzjej poszkodowana jest skrzynia (Skrzynia biegów)