Lista ocen Chrysler Town & Country IV (35) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~misio31pl
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
długo się nagrzewa i długo chłodzi. Schłodzenie auta przy 30 stopniowym upale wymaga co najmniej 15 minut jazdy. Z racji tego iż tylny parownik klimatyzacji umieszczony jest nad tylnym nadkolem w większości egzemplarzy w tym i moim występują nieszczelności związane z korozją przewodów i zaworów. Poprzedni właściciel odciął dopływ czynnika do tyłu i nie do końca można cieszyć się z dobrodziejstw klimatyzacji.
~Michał
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Klimatyzacja i ogrzewanie jest bardzo wydajna z regulacją 3 strefowa: przód – lewo prawo i tył. Każde siedzenie ma oddzielny wylot powietrza z dachu i przy podłodze. 2 wymienniki ciepła – jeden z przodu, drugi z tyłu powodują, że schłodzenie lub ogrzanie dużej kabiny jest szybkie i skuteczne. System można łatwo wyregulować tak by wszyscy mieli komfortowa temperaturę.
~Piotr
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Klima schłodzi tę szklarnie w 30 sek z tep +30°C! Niestety układ wymaga stałego doglądania, i jest chyba najczęściej psującym się elementem (2 naprawy w 4 lata) Ale układ jest ogromny (w 3 strefowej klimie ma dwa parowniki, prawie 2kg środka chłodniczego)
~oiram@interia.pl
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
gdyby nie automatyczna klima na przednią szybe dałbym doskonale. Jak mam zimno nastawiam dla siebie ciepło zona moze mieć nadal zimno a dzieciaki z tyłu jak chcą :) -3 strefowa klima -
~Mariusz
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Po 30 sekundach od uruchomienia było już czuć ciepłe powietrze (a może ma elektryczne dogrzewanie?).Klimatyzacja bardzo wydajna i natychmiastowe chłodzenie. Ciepło i zimno oddzielnie kierowca , pasażer i tył.
~Zbyszek SZ
Van 3.3 i V6 180KM 132kW
Zimą na ciepełko trzeba troszkę poczekać... Automat utrzymuje tak niskie obroty silnika, że przyspieszyć ten proces może tylko Webasto. Klima 3 strefowa bardzo wydajna!
~Crash
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Wzorowe. 3 strefowa klimatyzacja z możliwością sterowania przez pasażerów z tyłu. Klima wydajna a w zimie nigdy nie zmarzłem. Ponadto auto świetnie sobie radzi z parą na szybach.
~Mateusz
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Potrójny klimatronik, nawiewy niezależne dla 3 rzędów siedzeń , jeździłem Scenickiem, Sharanem oraz Galaxy , także combi Pasatem oraz Audi a4 z taką ergonomią nikt nie wygra.
~mmichnowski@op.pl
Van 3.8 i V6 AWD 215KM 158kW
Dobrze rozwiazana kwestja rozdziału nawiewu w mojej wersji mozliwość pełnego sterowania tylnych nawiewów przez osoby zajmujące te miejsca
Dziennik kosztów dla Chrysler Town & Country IV
21,7
~1TOY
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
3-strefowa klima sprawuje sie świetnie, gdyby nie usterka która kosztowała mnie prawie 400 zł (w prawie nowym aucie nie powinna sie zdazyc) byłby max