Lista ocen Chrysler Town & Country IV 3.8 i V6 215KM 158kW 2001-2007 (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~amoretti
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Tu już tak różowo nie jest, największy problem ale kosmetyczny to korozja pod spodem bocznych drzwi, delikatne purchle pojawiają się na progach na szczęście podłoga jest cała. Od zakupu zrobiłem remont zawieszenia z przodu i z tyłu (nowe kolumny z przodu, tuleje wahaczy, gumy stabilizatora, z tyłu mocowania resorów i amory). Auto jest ciężkie wiec na naszych drogach dostaje w kość szczególnie mocno, zmieniłem 1 czujnik absu z przodu bo padł,...
~Crash
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Typowe "fabryczne". Np przecierające się przewody od POWER SLIDING DOOR. Na youtube jest tutorial jak samemu naprawić. Poniżej zera przestawał działać czujnik parkowania. Dziwne dźwięki z tylnych kół - okazało się, że trzeba ręcznie wyregulować docisk szczęk w tarczobębnach. Mechanizm samoregulacji to porażka i szczęki latają wewnątrz bębna. Linka ręcznego (nożnego) do wymiany
~Michał
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Auto ma 100000km do tej pory, 6 lat. Wymienione – korek wlewu chłodnicy i piasta przednia. Reszta to eksploatacja. Klocki przednie starczają na 30-40Kkm., Wymiana świec przy LPG co 30000km. Z przekonaniem mogę poeiedzieć, że to auto niezawodne porównujac do moich wcześniejszych – Megane, Focus, Opel Omega, Renault 19 czy Fiat Tipo
~kbmazur@tlen.pl
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
ZMIENIARKA DVD - POTEM CD TRAGEDIA !!! PISZCZENIE SIEDZEŃ - TRZESZCZĄCE PLASTIKI - ŁĄCZNIKI STABILIZATORA (NORMALNE NA POLSKICH DROGACH) SUGERUJE WYMIANE NA ZAMIENNIK Z METALOWĄ MISKĄ (oryginalny ma plastikową) GÓRNE MOCOWANIA AMORTYZATORÓW PRZÓD
~Bartek
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
mega dużo upierdliwych drobnych rzeczy, jakaś zerwana linka, urwany zaczep, itd + to co opisałem wyżej wysoko oceniam żarówki: przez 4 lata spaliła mi się 1 szt. wewnątrz, pozostałe były te, z którymi auto kupiłem
~Piotr
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Jak na tak bogate wyposażenie i tak wiele układów które mogą się zepsuć, to chyba powyżej normy jak dla auta 10 letniego. ale faktycznie klimatyzacji trzeba doglądać co rok a i tak co dwa lata jest jakaś nieszczelność.
~misio31pl
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
użytkuję od pół roku - brak usterek, jedynie komputer co jakiś czas blokuje centralny, trzeba otworzyć maskę wyjąć zółty bezpiecznik, włożyć i wraca do normy
~Grzegorz
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
auto jest sprowadzone z USA 2005 rocznik. Kontrolka ciśnienia ogumienia się zapaliła:) - to wszystko. Pojeździmy węcej sprawdzimy.
~1TOY
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
mysle ze za bardzo kiepski jest jeszcze chrysler w kwestii awaryjności,mimo to ze niemcy maczają w nim palce...
~LOLEK
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Przepalona żarówka, , awaria klimy , alternator, amortyzatory, klocki. Ale nie dbam o niego za specjalnie...