Lista ocen Chrysler Vision (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maniek jaworzno
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
nie no tu to bije na leb europejska i japonska konkurencje! za 8kzl to mozna kupic troche mlodsze zadbane seicento, gola astre z gliwic, lub bardziej lub mniej tluczonego golfa3 lub mondeo z poczatkowych lat produkcji...dlugo sie zastanawialem nad visionem bo amerykaniec budzil u mnie obawy ale teraz moge powiedziec ze warto! za 8kzl mamy:skore,klimatronic,wspomaganie,pelna elektryke,kontrole trakcji,abs,niesamowita wygode i zachowany...
~Artur Warkocki a1980@vp.pl 608 79 79 80
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
jezdzi mi sie tym autem dobrze ale brakuje mi paru detali(wyposazenia) jakie mialem w jaguarze sovereign 3.6 z 1988r poza tymi drobiazgami nie narzekam na auto cena za niego to 25tys za 1994 z gazem szyby przyciemnione(czarne) kolor auta to bialy wnętrze pełna wersja , utrzymany salonowo,moglem kupic takie auto za 17.5tys+akcyza gaz itp oplaty ale ze wzgledu na stan i wyglad skusilem sie na tego co opisalem---tak ładnie wygląda że ciągle...
~almado
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Koszt dobrego egzemplarza z niewielkim przebiegiem + instalacja sekwencyjna + ew. naprawy nie powinien przekroczyć 20 tys. zł. Za te pieniądze bardzo trudno kupić coś równie przestronnego, dynamicznego, wyposażonego, z automatyczną skrzynią biegów i spalaniem odpowiadajacym 6-8l ropy.
~Adam
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Samochód śmiesznie tani jak na wartość techniczną, całkowicie niedoceniony przez rynek. Kupuj jedynie najdroższe i najlepiej utrzymane pojazdy. Jeżeli kupisz trupa koszty cię zjedzą, jak w przypadku każdego samochodu.
~Pablo wrocław
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
autko za niewielkie pieniądze a naprawde pozadne, wygodne, ma wszystko co wspołczesne samochody choc ma z 10 lat. polecam tym kturych niestac na mercedesy za 200 tys, a chcą poczyc luksus
~stasheck.fora@gmail.com
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Nic w tej cenie nie ma porównania. Polacy są przesądni na punkcie amerykańskich aut - po prostu trzeba trochę rozumu, żeby sobie z nimi dobrze radzić (autami, nie Polakami ;-) ).
~kvaQ
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
stosunek ceny do wartosci uzytkowej jest super, za takie pieniadze ciezko jest znalezc jakikolwiek samochod tego rocznika klasy wyzszej z podobnym wyposazeniem i silnikiem.
~lama187
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
ideal ja za swoje z 97 dalem lacznie z zalozeniem gazu i wymiana rozrzadu 10 tys i jest w idealnym stanie, ogromna limuzyna za super cene Polecam kazdemu
~renegade26
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Nie ma innego auta z tego segmentu w takiich cenach. A i niższe segmenty kosztują sporo więcej. wystarczy porównać z cenami np BMW 7xx czy Mietka E-classe.
~andrew
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Trochę ameryki będąc w Polsce za tak niewielką kaskę. Cieszę się, że jeździ tych aut niewiele w kraju bo nie lubię mieć czegoś co jest znane tak jak 126p :)