Lista ocen Chrysler Vision (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maniek jaworzno
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
ogrzewanie bardzo dobre! juz po chwili robi sie cieplo :-) klima ciut gorzej..chlodzic niby chlodzi dobrze ale zeby w 30st upale bylo przyjemnie chlodno dmuchawa musi byc na maxa- to z kolei generuje halas..ogolnie 4..
~almado
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
System automatycznej klimatyzacji i ogrzewania działa jak trzeba w zakresie temperatur od -25 do +45 st. - mam zawsze 22st w środku po 5 minutach jazdy
~Adam
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Mam problem z klimatyzacją w samochodach - choruję na zapalenia płuc. W przypadku Chryslera - rewelacja. Klimatyzacjii się nie czuje!
~Karolina Dolny Śląsk
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Nie mogę wystawić obiektywnej oceny, ponieważ nie działa u mnie klimatyzacja (jeszcze nie wiem z jakiego powodu)
~szalap
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
ogrzewanie super. szyby odparowywują w 30 sekund. nagrzewanie automatycznie włącza sie jak sie nagrzewa nagrzewnica
~chevy71@wp.pl
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
bez problemu,szybko grzeje,utrzymuje stałą temperaturę,długo trzyma ciepło,klima świetnie chłodzi.
~Marecki marekvette@wp.pl
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
klimatronic!!! przy 40 stopniach można szczękać z zimna, a w zimę jeżdzić w koszulce
~Pablo wrocław
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
w szczegulności wszystkie szyby wraz z lusterkami w moment sie rozmrażają, i szybko sie robi sie gorąco
~miras-(dlugi)
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
szybko grzeje w zimie i ladnie schladza w lecie szybko reaguje na ustawienia
~mietus@op.pl
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
troche trwa zanim się rozgrzeje zimą, poza tym OK