Lista ocen Chrysler Voyager II Grand Voyager (13) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nowatrans@poczta.fm
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
pod wzgłędem zużycia paliwa nie powala na kolana ale w moim modelu zastosowano instalację gazową montowaną w autoryzowanym serisie w belgii i powiem tyle przy tej pojemności i moicy pali mniej niż polonez kolegi tak więc nie jest tyak źle w rozliczeniu ogólnym, auto jeżeli pochodzi z pewnej ręki nie wymaga napraw jest to naprawdę samochód bezawaryjny i aby coś zepsuć trzeba bardzo się "starać".
~washandgo
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
Benzyna 9,5 miasto/12 trasa lato, 10/15 zima. Gaz 13,5/18 Naprawy i przeglądy jak w innych autach byle nie w ASO, które odwiedziłem tylko raz. Było to w 1999 roku. Dostałem oczywisty dowód, że to niekompetentni naciągacze i więcej tam nie zajrzałem. Chciałbym uwierzyć, że teraz się zmieniło.
~studniarz@interia.pl
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
BARDZO DYNAMICZNA JAZDA, 6 OSÓB W ŚRODKU, 261km WARSZWA -BIAŁYSTOK -KUŻNICA PRZEJŚCIE GRANICZNE /2godz 40min/ WŚRÓD TIRÓW, SPALANIE 15,8L/100KM GAZU. NORNALNIE TRASA 13,5L ZIMA I TYLE SAMO LATO BO KLIMA TEŻ CIĄGNIE. W WARSZAWIE W KORKACH KAŻDY WIE ŻE SMOK, ALE Z KLIMĄ NAJWIĘCEJ SPALIŁ 18,5L GAZU
~sebastian - kali@dyskietka.pl / wrazie by co :]
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
no cóż - 3,3 musi palić i cudów tu nie ma, ja mam LPG (nie sekwencja) i dość ciężką noge (nawet jak się staram) pali po mieście 19-20l gazu, podobno można mniej ale mnie się nie udało, ale jak mówiłem kupując takie autko z takim silnikiem nie ma co się dziwić.
~Marcin wieza@hot.pl
Grand Voyager 3.3 150KM 110kW
Mam zamontowany gaz, po mieście 18l w trasie schodzę do 16l (120-130 km/h), uważam że na te gabaryty i wagę jest doskonale...przeliczając na paliwo:). Cena części w normie nie są drogie i ogólnie dostępne (nowe i używane).
~Adam
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
Współczuć należy użytkownikom bez LPG. Średnio na gazie cena jak przy spalaniu 7l/100km benz. Przeglądy to tylko olej - i o tym TRZEBA PAMIETAĆ!! wtedy 300tyś mil bez napraw.
~ac-cobra
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
eee....ile wlejesz tyle spali...i właśnie to nie jest prawdą...idzie utrzymać zużycie na poziomie 11 litrów w mieście
~Adam
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
W przeliczeniu na komfort i na funkcjonalność to naprawy i koszty paliwa nie są wygurowane
~china.china@interia.pl
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
zawsze bedzie za drogo :). LPG miasto 15 trasa 12.Benzyna o dwa litry mniej i tu i tu.
~krzysiek
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
jak na silnik tej pojemności to spalanie niskie.
Chrysler Voyager II Grand Voyager