Lista ocen Chrysler Voyager II Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW 1991-1995 (11) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sebastian - kali@dyskietka.pl / wrazie by co :]
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
miękko i chybotliwie i trzeba się przyzwyczaić, czasem przy szybszym braniu zakrętu człek ma wrażenie jakby miał się przewrócić - ale to tylko złudzenie :D ogólnie dobrze / WIELKI MINUS - dla skrętu a właściewie jego braku, ja przesiadłem się z volvo (5m dł. czyli tyle co grand voyager) i volvo owe zawracało na raz na zwykłej dwupasmowej drodze z poboczem małym - natowmiast tutaj to katastrofa na dwa czasem na trzy razy.
~Archi
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
dobrze na zakrętasach,nie robił niespodzianek,chociaż jak założyłem u mu szersze gumy jakoś dziwnie zaczeło mi sie jeeżdżić,lepiej gnajcie na fabrycznych rozmiarach
~krzysiek
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
ogólnie to dobrz. minus za mały promień skrętu . dokuczliwe szczególnie przy parkowaniu na małych parkingach , tym bardziej że to wersja grand .
~china.china@interia.pl
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
po wymianie amorów,gałek, drązka zwrotnicy i listwy (luz nie do skasowania) i sworznia i to za jedyne 1,5 tyś tylko listwa była z używki reszta nowe.
~washandgo
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
Pełny komfort i dałbym pięć gwiazdek gdyby nie kiepski skręt. Wymiana amortyzatorów dopiero po 400 000 km i to na polskich drogach.
~studniarz@interia.pl
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
TROSZKĘ ZA MIĘKKI JAK NA POLSKIE DROGI RESZTA OOOKKK. Z TYŁU ZAŁOŻYŁEM TWARDSZE AMORTYZATORY JAK U KOLEGI REWELACJAAA
~nowatrans@poczta.fm
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
jak na nasze warunki (czytaj drogi) zachowuje sie porawnie, nie miałem zadnych problemów
~Adam
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
Przejechałe już ponad 100 tys km po naszych Polskich drogach i samochód bardzo dobrze je zniusł
~Adam
może nieco za miekki - zdecydowanie lepiej przy choćby 4 osobach
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager II Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
15,6
~ac-cobra
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
jak na oryginał, amerykan sprawuje się całkiem nieżle
Chrysler Voyager II Grand Voyager