Lista ocen Chrysler Voyager II Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW 1991-1995 (12) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~washandgo
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
Przednia nagrzewnica zapowietrza się. Powodem jest za niski stan płynu, a rurki doprowadzające są w najwyższym punkcie obiegu. W moim modelu jest kontrolka niskiego poziomu płynu w spryskiwaczu, a za kontrolkę niskiego poziomu płynu chłodzącego robi właśnie przednia nagrzewnica. Ale tylko zimą bo włączone ogrzewanie :-). Klima podwójna super choć nie automat. Po 12 latach w tym roku uzupełniałem ją trzeci raz .
~mw1963@wp.pl
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
Wentylator ( podwójny) padł mi po 170tys km. Nowy kosztuje 2,5tys zł. Wymieniłem. Jest też drugi problemik-klima trochę śmierdzi przy starszym autku,trzeba włączać na początku jazdy z 5 min i wywentylować toto, bo pachnie jak stare jaja. Najlepiej wpuśćić taki środek w aerozolu do oczyszczania układu-koszt 100zł w serwisie. Robić trzeba to 1 na rok.
~studniarz@interia.pl
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
WENTYLACJA SUPER ALE OGRZEWANIE KAŻDY PRZYZNA I TO NIE TYLKO U MNIE JEST.......... MOGŁO BYĆ LEPSZE PÓŻNO ZACZYNA GRZAĆ JAK DOPIERO SILNIK ŁAPIE PEŁNĄ TEMP. WTEDY DOBRZE GRZEJE. KLIMA SUPERRRRRR... POMPĘ OD KLIMY WYMIENIŁEM GDYŻ POLECIAŁO ŁOŻYSKO PO 230TYS KM I NABIŁEM GAZEM
~sebastian - kali@dyskietka.pl / wrazie by co :]
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
klima pięknie chłodzi całe autko z przodu jest aż 11 "dziórek" z których leci powietrze, ogrzewanie też podobno rewelacja ale u mnie jeszcze nie działa bo coś się popsuło :D ale naprawie niedługo to się przekonam
~WIEZA
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
To w moim samochodzie najsłabszy punkt...klima nie działa (prawdopodobnie pusta), a ogrzewanie nie jest zbyt rewelacyjne...w porównaniu z MB 124 porażka...
~Adam
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
dzieki autoklimie na szybę nie ma możliwości szronienia w zimnym samochodzie przedniej szyby. W 10 min po odpaleniu silnika nawiewy zachowują się ja suszarka.
~china.china@interia.pl
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
bez problemów...po nabiciu i wymianie oleju w klimie okazało sie ,ze chodzi ale trzeba wymienić skraplacz jest przytkany.
~nowatrans@poczta.fm
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
no tu to chyba mistrzostwo tak klimatyzacja jak i ogrzewanie nie ma powodu do narzekań
~Archi
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
dobrae ogrzewanie zimą,kliny w nim nie miałem wersja europa ale miał dosyć dobre chłodzonko na wentylacji
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager II Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
15,6
~krzysiek
Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
zbyt głośno chodzi nadmuch . ale auto ma swoje lata.
Chrysler Voyager II Grand Voyager