Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan (72)

2,5
~gerth
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Mimo wszystko najgorsze auto jakie miałem: nawet stary cieknący olejem T2 nie napsuł mi tyle krwi co Chrysler Voyager bo tamtemu mogłem kupić na CPN 5l bańkę oleju i do domu zawsze dojechałem. Voyager kilka razy zawiódł. Raz laweta, kilka razy holowanie, bodaj 2 albo 3 razy przyjazd elektryka \"w pole\". Auto było 12-letnie więc niemłode ale miałem Omegę która przy zakupie miała prawie 15 a pozniej nawet jak skończyła \"18\"-stkę była lepsza...
~OLO
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Nie jest to może wyścigówka, ale silnik nie najnowszej już konstrukcji bardzo dobrze radzi sobie z prawie 2 - tonowym autem. Dobry kompromis pomiędzy dynamiką i spalaniem. Odpala na dotyk, chodzi równiutko. Warto dodać, że mój egzemplarz ma przebieg 300tys. najprawdopodobniej cofany więc jak na swój wiek i liczbę przejechanych kilometrów oceniam silnik naprawdę dobrze. (Silnik)
~Franz
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
auto miałem w latach 2005-2008 super było moim pierwszym autem wcześniej jeździłem modeo benz i diese ojca oraz swoim bravo - te auta są godne polecenia jednak jak chodzi o vany to nigdy innego bym nie chciał !!!
~Wiesław
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Jeżeli ktoś szuka WYGODNEGO, dużego, rodzinnego samochodu, a od czasu do czasu poprzebuje małą ciężarówkę za rozsądne pieniądze nie widzę innego samochodu i już zastanawiam się nad kupnem następnego modelu
~Tom
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Ogólnie bardzo fajna fura , świetnie się prowadzi , mało pali , a do tego wszystkiego jest to dość szybki samochód . Wbrew panującym opiniom silniki diesla są bardzo dobre , trwałe , a problemy z rozrządem nie dotyczą modeli produkowanych do 96 roku . Jedno wiem napewno , że jak kiedyś go sprzedam to następnym samochodem będzie również voyager i będzie to diesel.
~kasa100@vp.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
myśle, że auto niedoceniane na naszym rynku myśle,że ludzie boją sie amerykańskich aut a jeśli chodzi o ten model nie maja podstaw do tego.tylko trzeba dbać i zapobiegać awarią a nie czekac aż cos całkiem padnie .
~EwaR.
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
dźwięk silnika przemiły przywodzący leciutko na myśl sportowy wydech, sympatyczne odejście, baaardzo kulturalny:) Nie pamiętam ile koni - ponad 100:) (Silnik)
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Super stosunek tego co dostajemy za to co płacimy. Nie zasłuzona opinia (prawie wszyscy znajomi odradzali, nikt nie polecał) Nie wierzcie w mity!!!
~GS
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Auto pojemne, wygodne. Na dalsze trasy można jeździć bez obaw pod warunkiem że zmieni się zagłówek w fotelu kierowcy.

Chrysler Voyager II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~ceemte
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Silnik to kompletna katastrofa. Posiada błędy projektowe i po prostu jest awaryjny. Podobno jak się dba o niego od nowości, regularne przeglądy, oryginalne części to służy dzielnie ale w obecnych czasach już takich silników po prostu nie ma. Wszystkie są mniej lub bardziej zajechane i jeśli jeszcze działa to jest to bomba z opóźnionym zapłonem. (Silnik)
Chrysler Voyager II Minivan