Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan (23) - Ergonomia

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wiesław
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Bardzo ciekawie rozwiązane wnętrze, nie brak tu schowków, dużo miejsc na napoje, fotele można dowolnie przestawiać np 2+2+3 lub 2+3, używam samochodu zarówno w celach rodzinnych jak i do przewozu skuterów i nie ma problemu z uchwytami dla pasów, dla mnie największym minusem dla mnie jest brak zegara
~Tom
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Wszystko znajduje się na swoim miescu , bardzo wygodna obsługa wszelkiego rodzaju urządzeń , tylko do włączania przednich wycieraczek trzeba się przyzwyczaić( z lewej strony) i niezbyt dobrze umiejscowiona regulacja lusterek , ale da się z tym żyć
~Krzysiek
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Nic nie można znaleźć. Żeby podziękować awaryjnymi za każdym razem poważnie odwracam uwagę od drogi. Nigdy nie wiem gdzie ten guzik, a jeżdże już jakiś czas. Po lekcje ergonomi proponuję wybrać się do japończyków ;).
~GS
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Fotele mogłyby być lepsze. Wybrzuszenie pod dolny odcinek kręgosłupa jest tak niewielkie jakby go nie było wcale. Zagłówków nie da się pochylić, więc szyja też szybko się męczy. Ale za to fotele tak głębokie że można usnąć :)
~Franz
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
wszystko pod ręką dużo schowków szuflada pod siedzeniem kierowcy - bajer !!! żadne auto tego mi nie dało miejsca kupa !!! z dziewczyną można było spać i jeszcze pełno toreb podróżnych obok...
~kuczwelek@interia.pl
Minivan 2.5 i 99KM 73kW
wszystko na mijscu, mam 200cm wzrostu i wygoda oraz przestronność super.siedzenia idealne mój rekord 1200km po naszych drogach i po wyjściu jak młody bóg.
~kasa100@vp.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
no do radia np. żeby przyciszyć to trzeba podejść :-) ale dla mnie ergonomia jest oki.
~nygus
Minivan 2.5 i 101KM 74kW
daleko do radia,fotel pasażera mógłby być regulowany do przodu i tyłu,brak zagłówków na tylnych kanapach
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
super, super, super. Choc to auto w sumie europejskie, to widać nacisk na hamerykański komfort :-)
~sprawek78
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Troche umolny na niższych biegach ale przy wyprzedzaniu na 5 można sporo z niego wydusić
Chrysler Voyager II Minivan