Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~OLO
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
6 dorosłych osób jedzie bardzo wygodnie. Nie testowałem w 7, ale myślę że to żaden problem. Fotele mięciutkie, dużo schowków, uchwytów na napoje. Pozycja za kierownicą bardzo wygodna. Przy konfiguracji 7 osobowej bagażnik nie jest imponujący, ale można jeszcze coś upchać pod dwoma tylnymi rzędami foteli, ewentualnie zamontować bagażnik dachowy. Fotele bardzo łatwo się wyciąga, są jednak dość ciężkie i najlepiej nie robić tego samemu.
~EwaR.
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Polecam układ foteli 2 + 2 + 3 kanapa. Kanapa jest bardzo ciężka ale jeśli nie musicie jeździć w 6-7 osób codziennie to można ją wystawić i ma się kupę miejsca. Fotele łatwo się wyjmują i zakładają, jest wystarczająco miejsca na nogi, wygodne. Wstawienie kanapy na środek powoduje brak miejsca do wchodzenie na tylne fotele (układ 2+3 kanapa+2).
~Tom
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Bardzo wygodna pozycja za kierownicą , dużo miejsca na nogi , bardzo wygodne fotele , a pasażerowie siędzący z tyłu to mają jeszcze lepiej , w szczególności siedzący w drugim rzędzie -osobne fotele mają podłokietniki z obu stron. ponadto przy każdym fotelu jest miejsce na kubki oraz każdy pasażer ma swój schowek
~nygus
Minivan 2.5 i 101KM 74kW
duuużo miejsca,po wyjęciu tylnych kanap mamy ponad 120x200 cm płaskiej podłogi.Przy założonych wszystkich siedzeniach mogłoby być więcej miejsca na nogi w ostatnim rzędzie no i zostaje mało miejsca na bagaże.Przy jednym rzędzie siedzeń mamy zawaliste kombi :-)
~ozzy76@go2.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Doskonała, szczególnie z przodu, gdzie brak konsoli zmiany biegów w podłodze sprawia, iż czujemy wyraźny komfort, wręcz psychiczny. Wszystkie siedzenia wygodne. Małym minusem może być brak regulacji siedzenia pasażera z przodu z wyjątkiem oparcia.
~Franz
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
za dużo!!! mój 10 l brat przechodził z tylnej kanapy do mnie podczas jazdy nigdzie się nie hacząc dorosły człowiek też by się przedostał. mam 183 cm ok 100 kg i auto było tak wygodne jak pokój z telewizorem ...
~Wiesław
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Kierowca ma tutaj doskonałe miejsce pracy z uwagi na elektrycznie regulowany, bardzo wygodny fotel i regulowaną kierownicę, z fotelem pasażera jest już gorzej bo nie ma regulacji przód-tył tylko regulacja oparcia
~GS
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Bardzo dużo miejsca dla 7 osób bez bagaży lub 4-5 z bagażami. Albo to albo to - butla LPG w i tak niedużym bagażniku.
~kasa100@vp.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
rewelacja fotel w pełni elektryczny niemiałem wygodniejszego położenia przed kierownicą jak w tym aucie. Poprostu ameryka.
~C.Mamba
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Siedzi się jak w domu na wygodnym fotelu. Można przysnąć. Po wyjęciu foteli, dwie osoby nawet o dużych wymiarach śpią wygodnie.
Chrysler Voyager II Minivan